Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babaruhák, gyermekruhák » Használt turis ruhák vagy...

Használt turis ruhák vagy ugyanannyiért új kínais?

Figyelt kérdés
2013. jún. 9. 15:29
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Részemről akkor már inkább turis. Gyönyörű, minőségi, alig használt babaruhákat vettem ott nevetséges pénzekért.
2013. jún. 9. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Turiban vásárolok.Jó minőségű szép ruhak olcsón.
2013. jún. 9. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Inkább turi
2013. jún. 9. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Turi
2013. jún. 9. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Ha igényes, márkás ruhák, akkor turis nagyon jó. Rengeteg jó minőségű használt ruhát vettem én is, meg a nagymamák is, és sokkal többet bírnak, mint az egyébként olcsó újak. Azok rendszerint pár mosás után kibolyholódtak, így a használtakat többet használtam, mert divatosabbak is voltak, meg már mikor megveszed, akkor láthatod, mire számíthatsz, milyen az anyaga...
2013. jún. 9. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Egyértelműen a turis verzió.
2013. jún. 9. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
80%
5 éves lányomra szinte semmit nem találok turikban. Ha valami van, az annyiba kerül, amennyiért a tescoban újat veszek. Nálunk a kínaiban annyiba kerülnek a gyerekholmik, amennyiért már a h&m-ben is kapok, vagy a kikben. Múltkor a turiban 1200 ft volt egy kinyúlt póló. Ennyiért bárhol kapok újat.
2013. jún. 9. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

a kínais általában undorító műszálas vacak. felnőttként nem venném fel, nemhogy egy kisbabára adjam.

kilós turiban nagyon szép, jó minőségű ruhákat lehet kapni, nem is érdemes rá többet költeni, úgyis kinövi hamar :)

2013. jún. 9. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 Pirdzsy23 válasza:
Nekem édesanyám szerzett már eddig is egy csomó szép kis ruhácskát piacon turiból(elmondom, hogy vagy újak vagy alig használtak) szinte apró pénzért...
2013. jún. 9. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
54%

azért ez nem ennyire egyértelmű...én már vettem tök jó mackót kínaiba,meg játszós cipőt, amit totál elhasznált fiam 1 szezon alatt.Téli csizmát is ott vettünk neki,teljesen jó volt és nem kellett 10ezreket ott hagyni...

Én úgy vagyok vele,hogy be megyek ide is oda is.Azéert turiba se kap meg az ember mindig mindent.

2013. jún. 9. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!