Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babaruhák, gyermekruhák » A babátok szennyes ruháit...

A babátok szennyes ruháit hova gyűjtitek?

Figyelt kérdés
A babaruhákat a tieitekhez teszed, vagy külön szennyes kosara van, vagy hogyan csinálod? És a textilpelusokat?
2013. jún. 10. 09:12
 1/5 anonim ***** válasza:
Én vettem neki a kínaiba egy hálós játéktárolót és abba gyűjtöm neki. Külön mosom a ruháit. 1,5 hetente egy színes és egy fehér adag. Pont jó így!
2013. jún. 10. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Az első fél éveben külön tárolóban voltak a ruhái, a pelusokat is külön gyűjtöttem, mivel sokat bukott. Viszont nagyon hamar büdi lett, így a bukós/pisis/tejes, stb ruhákat inkább rögtön beáztattam, kimostam kézzel nap végén, ha nem volt sok. De volt, hogy akár egy fél adag ruha is összejött (az én anyatejes ruháimat is beleraktam, mert gyakran átáztam) így azt este géppel kimostam. Most a második babánál is így fogom csinálni, kényelmesebb a pelenkázó melletti szennyes kosárba dobni rögtön a ruhát, mint utána kivinni egyesével.
2013. jún. 10. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Külön kis szennyes kosara van.Abba csak az ő ruhái mennek.
2013. jún. 10. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Termeszetesen kulon gyujtom, ez nem kerdes...
2013. jún. 19. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Minek kell külön gyűjteni?
2014. jan. 20. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!