Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babaruhák, gyermekruhák » Scamp ruha forgalmazása hogy...

Scamp ruha forgalmazása hogy megy?

Figyelt kérdés

Mivel olyan sokszor látom olcsóbban a scampes dolgokat mint ahogy a hivatalos oldalon, így gondolom van valami nagykeres kedvezmény. Hogy működik ez? Én is ezt szeretném forgalmazni mert ahol én élek ott nem lehet kapni, és olyan sok anyuka szeretné megnézni ezeket a termékeket mielőtt vásárol belőle! Valaki forgalmazza, hol szerzitek be?

köszi a válaszokat előre is!



2013. jún. 20. 20:41
 1/2 kíváncsicska ***** válasza:
Vagy kintről rendelik vagy vállalkozó igazolvánnyal rendelkeznek és az itthoni scamp oldalon beregisztrálsz .Akkor eleve más árakról indulsz.De ahhoz vállalkozói igazolvány kell
2013. jún. 24. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

én úgy tudom a scamp magyar termék, szóval azt csak itthon lehet beszerezni.

van vállalkozói az nem gond, és van benne ruha is.

más ruhákat néztem már kezd formálódni a dolog....


köszi a válaszod

2013. jún. 27. 20:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!