Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babaruhák, gyermekruhák » Hádába ha új árú jön sokan...

Hádába ha új árú jön sokan vannak?

Figyelt kérdés

Gyerekkel, vagy nélküle menjek? Sokat kell a kasszánál sorban állni?

Nagy Lajosra mennénk


2013. júl. 5. 00:32
 1/5 anonim ***** válasza:
Ezren vannak, gyereket semmiképpen nem vinnék. Maga a válogatás is eltarthat akár órákig is, a sorban állás annyira nem szokott vészes lenni, de azért az is eltart 5-10 percig. Nem tudsz gyerek mellett rendesen válogatni, nézelődni, próbálni.
2013. júl. 5. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nélküle menj ,viszont az új áruk napján lehet szerintem a legjobakat kifogni ,föként gyerekruhákbol .
2013. júl. 5. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Én árucserekor voltam múltkor és több, mint egy órát álltam sorba a pénztárnál. Mindenképp gyerek nélkül menj szerintem. Ráadásul dögmeleg is volt.
2013. júl. 5. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Egyik árucserénél 2 órát álltam sorba,a legnagyobb melegben,viszont tényleg ilyenkor lehet a legjobb ruhákat kifogni.
2013. júl. 5. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Na elmentem a gyerekekkel :)

Jött Húgom is, aki figyelt rájuk, itthon nem mertem rá hagyni őket...

Nagyon jó babaruhàkat találtam!

Piszok hosszú sor állt, vagy 100-an álltak előttem, s nagyon lassan haladt a sor, de rendesek voltak az emberek, mivel gyerekkel voltam, mindenki előre küldött

2013. júl. 5. 12:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!