Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babaruhák, gyermekruhák » Mivel mossatok a babaruhakat?...

Mivel mossatok a babaruhakat? Mennyire kell betartani az allergén mentes mosószerek, öblitok használatát? Hány fokon mostok? Úgy tudom, hogy 60 fokon kell minden babacuccot mosni, de mi van akkor ha a címkén meg 30 van? Első babát váró,34 hkm

Figyelt kérdés
2013. aug. 7. 19:39
 1/8 anonim ***** válasza:
Én dreft baby mosószerrel mostam mindent, öblítőt nem használtam, mivel az benne maradna a ruhában. Szinte mindent 30-40 fokon mostam, mert a legtöbb ruha címkéjén ez áll. Ja és vasaltam is a ruhákat, ez tutira fertőtleníti.
2013. aug. 7. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Gondolom lesz egy pár folt amivel meg kell birkózni, ezek 30-40 fokon kijönnek?
2013. aug. 7. 20:10
 3/8 anonim ***** válasza:
Én Tomi babyt használok.Lila Coccolino öblítőt.40 fokon szoktam mosni.Általában kijön minden folt.Ha esetleg nem akkor ott van a Vanish szappan és újra a mosógépbe.
2013. aug. 7. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Szia,

én mindent 60 fokon mosok, akár mennyi is van a ruhán. Vagy sensitive mosószert használok vagy vmilyen babáknak valót(pl. Tomi baby) vagy Arielt. Öblítőt Lenor vagy Coccolino Sensitive-et.

2013. aug. 7. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Tomit használok én is, 40 fokon mosok, vasalok is. A hozzátáplálás miatt most már több a folt, azokat Vanish szappannal kezelem.
2013. aug. 7. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Folyékony ariel ,és sensitiv öblitö,40 fokon .
2013. aug. 8. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Mindent rendes mosószerrel (mikor mi, általában Frosch, most éppen valami Tomi vagy hasonló) mosok 40 fokon, öblítő helyett ecetet, plusz pár csepp valamilyen természetes illóolajat (levendula, teafa, citronella, ilyenek) használok.

Az első garnitúra ruhát, pelust, stb-t mindkét gyereknél kivasaltam, hogy az újszülött érzékeny bőrét ne bántsa semmi, de utána ment be rendesen a mi ruháink közé.

2013. aug. 13. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
7. vagyok. A foltokra nagyon jó az epeszappan (gallszappan, gallseife), bedörzsölöd vele, és mehet be a mosógépbe.
2013. aug. 13. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!