Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babaruhák, gyermekruhák » Ti eladjátok a gyermekeitek...

Ti eladjátok a gyermekeitek kinőtt ruháit? Ha igen, mikor, hol? Vatera? Vagy hol?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Van 3 lányom, és szeptemberben jön a kistesó, aki fiú lesz.

Több gyermeket már nem szeretnénk, és a ruhákat nem tudom hol tárolni. Odaajándékozni nem tudom senkinek, az ismerősök, rokonok között csak nagyobb gyermekek vannak.

Viszont láttam aukciós oldalakat, meg pl apróhirdetési oldalakat, ahol árulnak ilyet.

Az lenne a kérdésem, hogy ilyeneket ruhacsomagokban adják el vagy egyesével, vagy hogyan kelendőbb? Az ára nem lényeges, pár száz forintot szeretnék csak kapni érte, csak tényleg nem férünk el. Már a padlás is tele van ezekkel a ruhákkal.

Illetve a mikor kérdésem arra vonatkozik, hogy ha a kicsinek már van egy napi ritmusa, mondjuk 2-3 hónaposan, akkor már érdemes ezzel foglalkozni?


2013. aug. 12. 12:18
 1/6 anonim ***** válasza:
Én teszvesz/vaterán adom el. a szép darabokat egyesével, a használtabbakat pedig több darabosra rendezem, úgy kínálom.
2013. aug. 12. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Apródra tedd csomagba, vagy biztos van helyi baba bizományi ott ahol laksz.
2013. aug. 12. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Facebookon is lehet, szinte minden településnek van már kisebb oldala, sokan keresik, hisz nincs posta költség. Sok sikert a babához is és az eladáshoz is! :D
2013. aug. 12. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat és a jókívánságot! Próbálkozom majd! :-)
2013. aug. 12. 14:09
 5/6 MetanHU válasza:
piacon veszik mint a cukrot
2013. aug. 14. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Piacon igen, mint a turkiban - olcsón, darabra, felcimkézve 50-300 ft-ért (overál max.5-600 ft-ért) én többért nem vennék.
2013. aug. 14. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!