M ilyen legyen a legelső cipője a picinek?

Figyelt kérdés

Most kezd megtanulni járni. A lakásban mezítláb van, de ha kimegyek vele, milyen cipőt adjak rá?

Átmeneti cipővel kezdjem vagy még érdemes neki nyári cipőt venni?


2013. aug. 12. 19:03
 1/2 anonim ***** válasza:

Ha nem betonon gyalogol, hanem természetes terepen, akkor mindenképpen puhatalpút, ilyesmit: [link] Ebben könnyebben megy mint a rendes cipőkben, gyakorlatilag olyan mintha mezítláb lenne csak nem böki meg a talpát a tüske meg a kavics.


Ha viszont betonon megy sokat, akkor kell egy kicsit vastagabb talp, mert a beton, aszfalt természetellenesen sima, úgy komolyabbat adnék rá, pl: [link]

2013. aug. 13. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

szia

ugyanezen lovagolok én is egy ideje,hogy vegyek még nyárit vagy már átmenetit...nem tudok

1 hónapja megy mint a meszes,de még csak puhatalpú volt a lábán,vagy mezitláb.De szerintem zárt cipőt veszek neki már.megmutatom milyenre gondoltam

[link]

2013. aug. 15. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!