Gyerekruhákat szeretnék eladni olcsón. Van vmi internetes portál, amin ingyenesen lehet hirdetni?

Figyelt kérdés
Az apródon kívül.. oda sokat felraktam, de kevesen nézik...
2013. aug. 15. 13:22
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Jófogás.hu
2013. aug. 15. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:

Ingyenessel pont ez a baj, hogy alig nézik.

Próbáld meg a vaterát.

2013. aug. 15. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
köszi! Vatera mennyibe kerül?
2013. aug. 15. 13:40
 4/13 UAnita válasza:
a facebookon van egy csomó csoport pl az én csopimba is 1389 vannak már és jól működik :) [link]
2013. aug. 15. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:

nekem is a vatera ugrott be azzal, hogy ha 1 Ft-ért teszed fel és hagyod, hogy licitáljanak rá, akkor nem kell a hirdetésért fizetned, a bevételből pedig pár százalék (talán 6%, de nézd meg a szabályzatukat)

A teszvesz is ugyanez (egy cég- Allegroup Kft.)

Így legalább biztosan elmegy, annyiért, amennyit valaki még megad érte.

Ha szép állapotúak, márkásak, jól megközelíthető helyen laksz vagy szívesen elviszed postára is, akkor biztosan többen fognak érdeklődni és egymással is versengve licitálni.

Ha 1 Ft-ról indítod, akkor is megadhatsz egy minimál árat, ami alatt nem akarod majd odaadni, ennek a szolgáltatásnak az ára azt hiszem 100 Ft/hirdetés.


A kisebb biztosabb ár is jobb, mint ha egyébként csak porosodik a szekrényben, nem?

Szép napot.

2013. aug. 15. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Köszi! :)
2013. aug. 16. 18:08
 7/13 A kérdező kommentje:
Kedves Anita! Ha csatlakozom a csoporthoz, akkor oda is feltölthetek képeket?
2013. aug. 16. 18:14
 8/13 UAnita válasza:
Igen persze de egy kérés van albumba mert akkor kicsit nagyobb a rend :)
2013. aug. 17. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
Már csatlakoztam a csoporthoz, ha megírnád nekem, milyen szabályokat kell betartani, azt nagyon megköszönném.. :)
2013. aug. 18. 09:59
 10/13 anonim válasza:
Vatera a top1 adok-veszek honlap. Ha jó árat adsz meg, biztos vagyok benne hamar vevődre találsz és akkor szerintem teljesen megéri az a pár % amit elkérnek :)
2013. aug. 20. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!