Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babaruhák, gyermekruhák » Hol tudnék Scamphez hasonló...

Hol tudnék Scamphez hasonló hosszúujjú pólót és nadrágot venni?

Figyelt kérdés

Imádom a márkát minden téren, de sajnos kinőtte a fiam. Az ujja hossza miatt már min. 122es póló kellene, de 116os a legnagyobb. Csak a tradícionálisból van, de olyan bő fazonút nem szeretnék, így is vékonyka a fiam. Olyan felsőt akarnék venni, aminek a scamphez hasonlóan keskeny passzés az ujja vége, mert az nem nyúlik ki, ha felhúzgálja pl. kézmosásnál.

Nadrágnál is azt szeretem, h passzés alul, és vékony az anyaga, nem izzad bele.



2014. ápr. 1. 00:05
 1/1 anonim ***** válasza:

az én fiam is magas és vékony,a H&M ruhák jók neki

múltkor a lidl-ben vettem négy melegítő alsót,és nagyon jók.vékonyak,passzés az aljuk,és vékony gyerekekre valók.gumis a dereka,de összehúzója is van.csak sajnos ilyet nem lehet mindig kapni.a tescosnak meg nagy a dereka,és nincs összehúzója,abból nem tudok neki nadrágot venni.de a h&M nadrágok is jók neki.hosszú ujjú pólót viszont a tescoban is sokat veszek neki

2014. ápr. 15. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!