Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babaruhák, gyermekruhák » 110-es mérettől kisfiúra...

110-es mérettől kisfiúra ruhát hol vesztek? Mennyiért?

Figyelt kérdés
Turiba, börzére járok, ott ki lehet fogni jó darabokat, valamint a Scamp-től szoktam rendelni. A C&A-ban, H&M-ben már nehezebben vásárolok. Szívesem várom a tippeket :-)!
2014. ápr. 12. 13:08
 1/3 anonim ***** válasza:
Desigualt nagyon szeretem. A mindennapos játszó cuccokat, leginkább a Takkoban veszem vagy a Brendoban, bár ott már nem sokáig mert ő most épp 110-eset hord és odáig vannak csak méretek.
2014. ápr. 12. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

CundA, de ott csak a nagyon nagy üzletekbe szoktam gyerekruháért menni, a közelünkben lévő kicsit kifosztják, sosincs választék. Akciósat lehetetlen kifogni és szerintem drága is.

F&F, főleg szezonváltáskor sikeres a vásárlás, sokszor 50-70%-os árleszállítás van. Érdemes áttúrni a leárazott részleget is.

Az Auchanban is szoktam venni, főleg játszós darabokat, pl. az idei nyárra ott tankoltam fel pólókból, 400 Ft-os áron.

Lidl-ben a Lupilu is nagyon jó, imádom! Nagyon jó a minősége és jó áron van. Itt vettem már melegítőt, pólót, hosszú ujjú pólót, pulcsit, eddig mind hibátlan volt.

Sajnos az a tapasztalatom, hogy 104-es felett már kevés az olcsó, de jó minőségű, használható ruha, legalábbis én már se börzén, se máshol nem nagyon találok használtat.

2014. ápr. 12. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
H&M, C&A, Tesco, Auchan, Decathlon, Takko, időnként Lidl és Aldi.
2014. ápr. 12. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!