Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babaruhák, gyermekruhák » Ti megvennétek? Vagy sok érte?

Ti megvennétek? Vagy sok érte?

Figyelt kérdés

Van pár ilyen bodyja a babámnak,szeretjük öket. Gondolkozom,hogy megvegyem e öket!? Szerintetek?


[link]


2014. ápr. 23. 16:26
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Te tudod. Én nem venném meg, nem nagy szám, de nem ismerem a márkát.
2014. ápr. 23. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Ha ismered, és jó a minősége, meg az ár sem gond, akkor ne vacakolj, vedd meg!
2014. ápr. 23. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Én ennyiért nem venném meg, hiába új. Mellesleg a tescos f&f jobb márka és olcsóbbra jön ki csomagban.
2014. ápr. 23. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Nem adnék érte annyit. Ugyanilyen újszerüek vannak olcsóbban is.
2014. ápr. 23. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
szerintem sok érte. tescos, h&m, c&a ugyanennyiért van, vagy még olcsóbban is, csomagban.
2014. ápr. 23. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Értem,akkor nézelödöm még. De azért nem teszek le erröl sem. ;)
2014. ápr. 23. 16:42
 7/11 anonim ***** válasza:

Én elég sok tescos bodyt vettem, használunk, nem rosszak. Van pár kyngas is, némileg azért jobb minőség. Jobban tart az anyaga, csinosabb felvéve. A tescos body nyaka megy össze-vissza, nem áll szépen, viszont napi használatra itthon tökéletes. A Kyngat szívesebben adom rá, ha megyünk valahova.

Picit próbálj még alkudni, a honlapján meg tudod nézni, melyik milyen árban van.

2014. ápr. 23. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Ennyiért Scampet is kapsz, nálunk azok három gyereket szolgáltak ki és még ma is kifogástalan állapotban van a legtöbb :)
2014. ápr. 23. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
én megkérdezném, hogy a 3at 2000ft-ért odaadja-e. ha igen, mgvenném, ha nem, nem, így sok érte
2014. ápr. 23. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
szia. ha tényleg bíztok benne és van rá keret akkor megvenném. és ahogy az utolsó írja próbálj alkudni. szépek tényleg és nem baj ha nem csak csupa fehér tescos bodyja van a gyereknek mert az olcsóbb :)
2014. ápr. 23. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!