Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babaruhák, gyermekruhák » Szokott valaki a Mamas&Papas-b...

Szokott valaki a Mamas&Papas-ban vásárolni? Azt mondták hogy innen érdemes ruhákat venni.

Figyelt kérdés
2014. dec. 11. 16:49
 1/4 anonim ***** válasza:
20-30 db használtat kapsz ott 2-3 db árán. Szóval az, hogy "érdemes", elég relatív. Szerintem nem érdemes. Horja pár hétig és már ki is nőtte. Viszont naponta többször át kell öltöztetni, mert sokszor leeszi magát, vagy pisis lesz. Nekem a mennyiség (bizonyos határokon belül persze) meghaladja a minőséget, fontossági sorrendben.
2014. dec. 11. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

egyet értek az elsővel. Én a Hádát javaslom babaruhák beszerzéséhez, főleg a kilósakat érdemes többször megnézni. Ott van MP is, nekünk szinte az összes újszülött sapi, rugi MP és Next volt egy éve, mind a hádából.


Ajándékba persze lehet venni a MP ben is, de egy babaruha saját célra olyan, mint a nagy semmi csak drágán.

2014. dec. 11. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
akcióban érdemes venni, akkor annyiba kerül, mint a h&m-ben és jó minőségű nagyon.
2014. dec. 11. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
aki gazdag anak biztos de különben háda,tesco,lidl,hm az érdemesebb hely .
2014. dec. 13. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!