Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babaruhák, gyermekruhák » Volt valakinél sértődés...

Volt valakinél sértődés abból, hogy nem kérte a rokonság használt babaruháit?

Figyelt kérdés

Természetesen a kérdés azoknak szól, akik ilyen-olyan oknál fogva nem kértek senkitől babaruhát, a felajánlottat pedig visszautasították.

Én ezen az állásponton vagyok a jövőre nézve. Nem arról van szó, hogy zavar a használt babaruha, mert én is neten meg piacon akarom összeválogatni ezeket. Hanem nem akarok azon parázni, hogy jaj Istenem, ezt lebüfizte, leetette, összekente valamivel, hogy adom vissza XY-nak, ha nem jön ki a folt, vagy kiszakadt, és nem lehet megvarrni szépen?

Nem akarok semmire sem úgy tekinteni, hogy mivel kölcsönkért/kölcsönkapott, vissza kell adni, tehát vigyázni kell rá.

Volt olyan, akinél komolyan megsértődtek emiatt?


2015. febr. 23. 12:59
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Nekem ha felajánlottak ruhát megmondtam kerek perec, hogy csak olyat fogadok el amit nem kell visszaadni,mert fiamnál volt kölcsönruha és állandóan azt lestem,hogy nem foltos,alig mertem ráadni nehogy baja legyen stb... szerencsére senki nem sértődött meg,bár finomat fogalmaztam mindig.
2015. febr. 23. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Ahogy az első írta, csak azt fogadtam el, amit nekem adtak, kölcsönbe az általad leírt okok miatt nem. Egy volt aki megsértődött, de azóta már ő is megbékélt.
2015. febr. 23. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
94%
En is csak olyat adtam amit nem kellett vissza adni.
2015. febr. 23. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
95%

Én is csak olyat fogadtam el, amit nem kell visszaadni. Ha valaki megkérdezte, hogy van-e még valamire szükségünk, akkor azt mondtam,h mindent szívesen fogadunk, amit nem kérnének vissza, mert ha már van, akkor is jó lesz pl. a nagyinál.

Én sem értem, hogy tud valaki annyira vigyázni a ruhákra, hogy teljesen épen visszaadja.

2015. febr. 23. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
0%

Három gyerekem van, fiú is,lány is, rengeteg ruhával. Tescos, Scamp, egyéb.


Minden egyes darabot szívesen kölcsönadom húgom barátnőjének, barátnőmnek, unokatesómnak. Nem nézegetem, hogyan adják vissza, holott én vigyáztam a ruhákra, de csak mosás terén, a használatból eredő kopás,szakadás, foltok nem érdekelnek. De nincs is bajuk, mivel elég sok a ruha, bőven lehet cserélgetni.


A ruhák azért vannak, hogy használjuk. Nem baj, ha a kisfiam, lányaim gyerekként játszanak, koszolják, ki lehet mosni.

2015. febr. 24. 07:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 Dolores55 ***** válasza:
Az elején a baba születésekor kaptunk annyit, hogy nincs szükség kölcsön (kapott) ruhákra. Engem inkább az zavar, hogy mire rá akarom adni, már ki is nőtte. Ez esetben irány a Vatera....A későbbiekben pedig ott keresgélek inkább. Megveszem és továbbadom ha olyan állapotban van. Én nem vagyok híve a kölcsönbe kapott ruháknak. Ha véglegesen adják, az más.... az jöhet!
2015. márc. 8. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!