Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babaruhák, gyermekruhák » Mennyi időnként veszel cipőt...

Mennyi időnként veszel cipőt 1-2 éves babádnak? Mennyi időnként lett egy mérettel nagyobb a lába?

Figyelt kérdés
13 hós fiamnak most 20-as szupinált szandija van, de már nemsokára kicsi lesz.Szandit és cipőt is szeretnék neki venni, nemsokára akciós lesz így párban. Nem tudom eldönteni, hogy 21-es cipőt és 21-es szandit, vagy 21-es szandit+22-es cipőt vegyek. A cipőt szerintem még a nyár végéig nem hordaná.

2015. júl. 29. 17:16
 1/2 anonim ***** válasza:

Szia!

En 21-es szandit vennek, es 22-es cipot.

Pont 13honapos volt a kisfiam, ezekkel a meretekkel, annyi kulonbseggel, hogy neki a 20as meg boven jo volt. Augusztus elejen megvettem az azonos meretet, gondoltam en nem no annyit az a lab, ilyen rovid ido alatt. Szeptember elejen vettuk elo, es epp belefert a labikoja!:( kellett venni a nagyobb meretbol.

Fontos, hogy ne legyen nagy, a stabil jaras miatt (meg amugy sem egeszseges), de mivel szeptemberben is lesz szandalos ido, szerintem nem banjatok meg.

2015. júl. 29. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
3-4 havonta kellett cipőt venni. Tavasz, nyár, ősz, tél. tehát minden évszak 1 cipő. A tavaszi fél cipő nem volt már jó ősszel.
2015. júl. 29. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!