Mit adjak a lábára itthon?

Figyelt kérdés
Kisfiam már egy ideje felkapaszkodik mindenhol és feláll. A lakásban mindenhol vagy kő van vagy parketta és nem szeretném hogy felfázzon. Ti mit adtok a lábára? Járni még nem tud. Adjak rá dupla zoknit? Ti adtatok a gyerkőcre ilyen puha talpú cipőt lakásban? És ha már elkezd járni, akkor itthonra mit javasoltok, mit adjak a lábára?

2015. okt. 16. 11:03
 1/7 anonim ***** válasza:
53%

van olyan meleg vastag zokni amin vannak olyan csuszás mentes pötyik

én azt adtam - de mi tömbházban lakunk szal van alattunk valaki így nem hideg a padló


hát azt mondták h "mezítláb" - vagyis otthonra ne cipőt adjunk rá

2015. okt. 16. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
53%

Én egy sima zoknit adtam a lábára, és annak a tetejére egy csúszásgátlós zoknicipőt. Már két éves, de még mindig ilyenben van itthon, mert imádja. Kényelmes, rugalmas, nem merev, mint a papucsok, és mosógépben rendszeresen tudom mosni, ha szükséges.


[link]

2015. okt. 16. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
53%
sima zokniban van, vagy ha úgy adódik vastagabb zoknit preferálom, most hogy hűvösebb van. cipőt nem adok rá bent.
2015. okt. 16. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Én egy sima zoknit adok, arra pedig egy másikat, aminek puha bőr vagy csúszásgátlóval ellátott talpa van.
2015. okt. 16. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Bőrtalpú cipőt vagy úszócipőt, azt nagyon szereti.
2015. okt. 16. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Pediped originalst használtunk az elején szintén a hideg kő miatt, nagyon jó volt. A zoknikat mindig letornázta magáról.
2015. okt. 17. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

mi ezt a fajta tutyit adtuk a fiamra:

[link]

Hosszú volt a szára, azt nem tudta leszedni, a puha talpú cipőcskét addig tornázta, amíg lejött.

2015. okt. 26. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!