Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babaruhák, gyermekruhák » A gyerekekre a szülők miért...

A gyerekekre a szülők miért adnak pluszban trikót és általában harisnyát is?

Figyelt kérdés
Ezekat a többi ruha alatt gondoltam. Trikót az igazi nagy meleg nyár kivételével mindig ad a legtöbb szülő a póló alá, harisnyát kb. 20 fokig. Főleg az utóbbiba nem sülnek bele a gyerekek?
2016. ápr. 13. 13:44
 1/6 anonim ***** válasza:
67%

A fiam ilyen időben rövid ujjú pólóban van természetesen trikó nélkül, harisnyát babakorában adtam rá utoljára, azt is csak télen.

Sok szülő túlfélti a gyereket és ezzel okoznak bajt, hiszen leizzadnak aztán megfáznak.

2016. ápr. 13. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nem szoktak a szülők "mindig" trikót meg harisnyát adni a gyerekre, legalábbis mifelénk én nem láttam oviban és bölcsiben öltöztetéskor, és én sem adok a fiaimra csak mínuszokban.
2016. ápr. 13. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Nekem már 6 a fiam 7,5 a lányom,babakorukban nagyjábòl igyekeztem ahhoz tartani magam,amit mondani szoktak,hogy a gyerekre 1-el több réteg kell mint rám... de hamar kiderült,hogy ez nagyon gyerekfüggő.

a lányom korababa volt,mindig is fázòs,vacak vérkeringéssel,ő pl kifejezetten igényli a plusz réteget magán.ezen a héten még zokniban alszik,és trikòt ma először nem hùzott az idén... nagylány,el tudja dönteni hogy komfortos neki,szerencsére nem beteges,ìgy ráhagyom.csinálja ahogy neki kényelmes.

a fiam a másik véglet.hamar kimelegszik,a hidget nagyon jòl bìrja,a meleget egyáltalán nem. Konkrétan:kint röpködnek a minuszok,ő meg egy szál alsògatyában eteti a madarakat az erkélyen,vagy mikor mindenki trikò plusz hosszù pizsiben alszik az oviban,ő csak kisgatyában.hosszù ujjù pòlò a technikai kabát alá és egész nap elmòkol odakint télen,mìg a nővérén:ugyanolyan kabát,polárpulcsi,hosszù pòlò,rövid pòlò vagy trikò.a fiamon egy szál zokni plusz anorákgyatya,a lányon térdzokni plusz leggins az anoák alatt....

A fiam pòlò plusz vékony sportdzsekiben ment reggel oviba,a lányom rövid és hosszù ujjù pòlò,kardigán,farmerdzsekiben.

gyerekfüggő

2016. ápr. 13. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Egy időben én is adtam kb 3-4 hónaposan majd lassan rájöttem, hogy neki nincs rá szüksége. Átmeneti időben szerintem nem egyszerű, legalábbis nekem nem volt. Ő mozdulatlanul, árnyékban.. hiába van jó idő napon, ha őt árnyékolja a babakocsi. Attól féltem megfázik. Majd sikerült belejönni.
2016. ápr. 13. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Trikót sose adok, harisnyát se, de ha tudom, hogy homokozni fog, és még hideg a homok, akkor az otthoni leggingst a naci alatt hagyom, ha nem homokozós a program, akkor ufyanúgy öltöztetem mint magamat.
2016. ápr. 13. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Harisnyàt csak hidegben kap, viszont trikót kb. 24 fokig, mert àllandóan kinn van a dereka, ha lehajolt.
2016. ápr. 13. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!