Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babaruhák, gyermekruhák » A szülés várható időpontja...

A szülés várható időpontja előtt, mennyivel mostátok át a baba ruháit, textilpelenkáit?

Figyelt kérdés
2016. máj. 17. 08:46
 1/9 anonim ***** válasza:
Elsőnél amíg a kórhàzban voltunk anyukàm kimosta őket, a màsodiknál 1 héttel előtte kb
2016. máj. 17. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
En kb 34 vagy 36. heten, mar nem emlekszem, de mar nagyon vartam a babat, ugyhogy muszaj volt :D
2016. máj. 17. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Az elsőnél kb 3 héttel korábban,a másodiknál a 34.héten mert koraszüléssel riogattak
2016. máj. 17. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
32.hétre minden kész volt. mind a két alkalommal. első 41 második 35 hétre született
2016. máj. 17. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
34. hétre minden kész volt!
2016. máj. 17. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

29 hetes vagyok, a héten fogom átmosni őket. elsőnél vártam ezzel a 35. hétig, de most a padláson tárolt használt ruháknál "kóoszosan" nem látom, hogy mi az ami kuka. kicsit besárgultak itt-ott, van ami elgyengült... egyébként zárt szekrényben lesznek, nem gondolom, hogy bármi gond lenne abból, ha állnak pár hetet :)

mondjuk kivasalni lehet később fogom, majd ha tp-en leszek :)

2016. máj. 17. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

Köszi az eddigi válaszokat, ment a zöld kéz :-)!

Az első gyereknél 36 hetesen mostam át és vasaltam ki, de a mostani terhességem végig komplikált volt, ezért úgy érzem, hogy akkor vagyok nyugodt, ha hamarabb megcsinálom. Akkor 34. hét körül már nem korai, ha jól olvasom.

2016. máj. 17. 11:51
 8/9 anonim ***** válasza:
én tudtam a pontos terhességi hetet már az elején (eü császárom volt), vagyis tudtam, hogy 38. héten fogok szülni. Ezért a 34. héten átmostunk mindent, és a 37. héten megvettük az utolsó dolgokat (pelus, ilyesmik).
2016. máj. 17. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Kb 1 hónappal előtte.
2016. máj. 17. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!