Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babaruhák, gyermekruhák » Hol lehet igényes szép kisfiú...

Hol lehet igényes szép kisfiú ruhákat venni?

Figyelt kérdés
Van egy 2 éves kislányom, akinek szebbnél szebb ruhakölteményeket veszek! Ma ultrahangon kiderült, hogy a tesó kisfiú lesz! :) Tippeket esetleg linkeket szeretnék kérni, hogy hol érdemes körülnézni! Szeretném Őt is csinosan öltöztetni majd. Tesco és társai szóba sem jöhet, nem igazán látok ott választékot, főleg fiú ruhák terén! :) Köszi!
2016. máj. 24. 20:22
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
H&mben vannak jok
2016. máj. 24. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
En is a h&m-ben vásárolok, es neha a zara baby-ben.
2016. máj. 24. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
C&A szoktunk vasarolni, kisfiam 7 eves, ing manias sokszor nyakkendo is kell melle :)
2016. máj. 24. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Elozoek jok plusz a Brendon!
2016. máj. 24. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Igen, H&M és C&A.
2016. máj. 24. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:

Köszönöm! Azt hiszem a zara lesz eddig a nyerő!

Kösz mindenkinek!

2016. máj. 24. 22:17
 7/12 anonim ***** válasza:
36%
Mayoral, primigi, gap. A H&M szerintem elég gyatra minőség, legalábbis amiket eddig ott vettünk, mind hamar tönkre ment, vagy kinyúlt. Én sokat rendelek külföldről is, márkás ruhákat. Nem olyan egyszerű egy kisfiút csinosba öltöztetni, mint egy kislányt. Zarába se olyan nagy a választék. Chicconak is nagyon szép ruhái vannak.
2016. máj. 26. 06:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:

Az utolsó értette a problémámat! :) Köszi az ötleteket!

A kislányomnak sem találok sűrűn ezeken a helyeken ruhákat, de a kisfiúkkal még inkább gondban vagyok! :D

2016. máj. 26. 14:59
 9/12 anonim ***** válasza:
Lehet más az ízlésünk, de az f&f-ben pedig vannak csodaszép rucik! :) Ing+kisnadrág egyben, vagány pólók.. mondjuk a rugik és a bodyk nem tetszenek, de lehet találni édeseket, ha épp arra jársz! :) Mondjuk pénztárca függő is,mert 3-4-5 ezer forintot is elkérnek egy kis szettért, annyiból meg már máshol 2-3 félét veszel.. :/
2016. máj. 27. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

[link]

Szerintem a kisfiú ruháik is szépek.

2016. máj. 27. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!