Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babaruhák, gyermekruhák » Milyen cipőmárkák felelnek...

Milyen cipőmárkák felelnek meg ezeknek a követelményeknek?

Figyelt kérdés

A baba első cipőjét keresem, de nem tudom, merre induljak.


Harántemelő nélküli

nagyon hajlékony talpú

erős, kemény kérgű

nem magasított szárú


cipőt keresek.


Alapból szimpatikusak lennének a pediped cipők, de a "kemény kéreg"-nek nem felelnek meg, igaz?

A pici kissé kifelé tartja az egyik lábfejét, ami még nem igényel speciális ortopéd cipőt, de olyat igen, ami rendesen tartja a bokát. Az ortopédus nem mondott konkrét márkát.


2016. aug. 27. 15:06
 1/5 anonim ***** válasza:

A magasított szár pont az miatt kell, hogy tartsa a bokát, mert gyengék még az ínszalagjaik.


Ha jol emlékszem One Step egy közkedvelt márka neve vagy DD Step...?

2016. aug. 27. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Nem, ezt direkt kiemelte az orvos, hogy nem kell magasított szárúnak lennie, hanem a kemény kéreg (kemény sarokkiképzés) lényeg.
2016. aug. 27. 15:25
 3/5 anonim ***** válasza:
Szia! Én supi+bokor szandit, cipőt veszek a fiamnak. De a talpát közepes hajlèkonyságúnak mindanám, viszont a sarok kiképzés a legjobb szerintem.
2016. aug. 27. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
a kemény kéreg és az extra hajlékony talp kicsit ellentmondanak, de szerintem is talán a bokor felel meg legjobban, bár az meg szupinált. Primigi? azoknak jó hajlékonya talpuk, pillekönnyűek, kérgük meg afazontól függ főleg
2016. aug. 27. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Köszi.

Nem egyszerű. Ahogy nézem a viszonteladólistát, a bokor cipő hozzánk 200 km-en belül nem kapható. Próba nélkül csak nem kéne.

Primigi forgalmazót találtam, azt megnézem.

2016. aug. 28. 08:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!