Ha babacsoportokban vagyok facen, és hozzászólok egy eladó gyermekruhához, akkor azt az összes ismerősöm látja, hogy a neten "piacozok"?

Figyelt kérdés

Egyszerűen nem merek a képek(eladó gyerekruhák) alá írni, hogy mennyi a hossza, vagy az ára, vagy meg van e még, mert nem tudom ezt csak a csoportban levők, vagy az összes ismerősöm látja, hogy hozzászóltam valamihez?


vagy pl amikor a csoportba eladó ruhákat töltök fel, az is megjelenik a "közösben" ahol az én privát ismerőseim látják miket hirdetek? (idővonalról el tudom rejteni, de attól a közösben még jelen marad?)


aki gyakorlott ilyesmiben, örülnék válasznak


2016. szept. 29. 21:27
 1/9 anonim ***** válasza:
61%
Max azok akik a csoportban vannak. De miért foglalkozol evvel? Senkinek semmi köze ahhoz,hogy te hol veszed a gyerekruhákat. Nyugodtan írj a képek alá :)
2016. szept. 29. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
pont ezért foglalkozom..:) mert senkinek semmi köze ahhoz mit és hol veszek, így nem is szeretném, ha az ismerőseim ezt látnák
2016. szept. 29. 21:33
 3/9 anonim ***** válasza:

De ők nem látják,csak azok, akik egy csoportban vannak veled.


1-es voltam

2016. szept. 29. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
27%
Ami zavar, abban nem veszek reszt.
2016. szept. 29. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Ha zárt a csoport, nem látszik.
2016. szept. 29. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Csak ha zárt csoport, akkor nem látszik.
2016. szept. 29. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Azok az ismerőseid fogják látni, akik benne vannak abban a csoportban. De mi ezzel a gondod? Égőnek tartod? Akkor ne vásárolj ott.
2016. szept. 30. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
nem égőnek tartom, hanem szerintem semmi köze ahhoz egy nyomozónak, vagy gyerektornatanárnak, vagy a a külföldön dolgozó ismerőseimnek, vagy távolabbi rokonságnak, a volt osztálytársaimnak, hogy én mikor hol mit veszek vagy adok el.
2016. szept. 30. 20:47
 9/9 anonim válasza:
Tehát gáznak érzed
2016. okt. 7. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!