Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babaruhák, gyermekruhák » Nagyon drága,12 ezer forint...

Nagyon drága,12 ezer forint alatti cipőt nem szabad a gyermek lábára adni? Milyen árban veszitek a gyerekcipőt?

Figyelt kérdés
2016. okt. 4. 14:29
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:
56%
Deichmann, CCC, itt veszek mindharomnak cipot. 3-5 ezer Ft-ert altalaban. A nagyoknak dragabbat is,ok nem rugjak szet egy honap alatt.
2016. okt. 4. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 anonim ***** válasza:
38%
Én cipőre nem sajnálom. A legjobbat veszem meg.
2016. okt. 4. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 anonim ***** válasza:
25%
Elefanten szandált es felcipőt veszek a gyerekemnek, aminek magasabb a szára, szeptember végen vásároltam, 12.470 Ft volt az őszi cipő.
2016. okt. 4. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 anonim ***** válasza:
26%
Csak minőségit veszek neki. Nike, adidas, dd step, elephanten felejtős nálam. Superfit vagy primigi mindig. Fontos az egészsége és, hogy kényelmes legyen.
2016. okt. 4. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 anonim ***** válasza:
46%

Én igyekszem hosszabb időre bőrcipőt adni rá, aminek hajlik a talpa, és fogja a lábát.


Ha épp 10 ezer az, amelyik tetszik, akkor azt veszem meg, de a mostani átmeneti(én nem különítem el tavaszra és őszre) cipője 5ezer ftos zarás bőrcipő, amivel elégedett vagyok. Nem is tudom miért kellene több neki, ezen kívül egy gumicsizmája van átmeneti időkre.


Használt cipője is volt már, tornacipője is, ezek ha napi egy órát vannak rajta szerintem nem lesz baja tőlük.

2016. okt. 4. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 anonim ***** válasza:
54%
Miután a fiamnak szupinált cipő kell, így azt veszek és a Szamos 14.000.- forintnál kezdődik, a téli még drágább. Neki is van azért minden évszakban egy olyan cipője, amit akkor adok rá, ha tudom, hogy nagyon cipőromboló programra megyünk.
2016. okt. 4. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 anonim ***** válasza:
36%

Minőségi, Superfit cipőt veszek a 2 éves ikreimnek, de Martfűn a cipőgyár "outlet" boltjában a bolti ár negyedéért, 3-4.000,- Ft-ért.


Benti cipőjük szupinált Szamos, ezt nem tudom megúszni olcsóbban.

2016. okt. 4. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 anonim ***** válasza:
62%
Cipőre nem sajnálom. Világ életemben mások kinőtt holmijait hordtam, bőven 25 felett voltam, amikor az első bolti ruhámat megvettem, magamnak. A gyerekem ennél jobbat kap, azért dolgozom, hogy neki jó legyen. A jó minőségű cipő fontos a mozgás és gerincfejlődéshez. Általában 12-15 körül szokott lenni egy pár cipő, Szamos, Elephanten, Asso, utóbbi kettő kevésbé húzós árban.
2016. okt. 4. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 anonim ***** válasza:
36%
Sport cipöje decatlonos gyerekeimnek,téli cipöje meg ahol látok normális vizhatlan bélelt csizmát jó árban ott veszek majd ,lányom ovis szandálja idáig dd step volt hátul zárt .
2016. okt. 5. 04:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 anonim ***** válasza:
25%
gyerekkoromban nem futott valami jól a szekér, anyum egyedül nevelt, de mivel pedikűrös, látott elég komoly lábgondokat. turis ruhában jártam, nem kaptam drága cuccokat, de a jó cipőre összespórolta a pénzt, abból sosem engedett. kényes is vagyok rá eléggé, a kínai vackokban kegyetlenül meg tud fájdulni a lábam.
2016. okt. 5. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!