Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babaruhák, gyermekruhák » 98-as kisfiúnak lábfej nélküli...

Ildilevi kérdése:

98-as kisfiúnak lábfej nélküli harisnyát keresek. Hol kapok ilyet?

Figyelt kérdés
Már nagyon sok boltban kerestem de sehol sem találtam.

2016. okt. 17. 08:47
 1/3 anonim ***** válasza:

én nem harisnyát adtam/adok rá, hanem jäger alsót... így pedig (vagy mint téli aláöltözet, téli alsónemű, hosszúszárú alsónadrág, síaláöltözet, stb) szokott lenni -talán éppen most van/volt- aldiban, lidl-ben, tchibonál... de én túrkálóban is találtam jópárat már.

ja, és tecsóban is vettem már ilyet.

sokkal jobban szeretjük, mint a harisnyát. nem feszül annyira, de elég szűk, hogy könnyű legyen ráöltözni... és hát benti nadrágnak bölcsibe/oviba mégis máshogy néz ki, mint egy harisnya (még ha lábfej nélküli is).


esetleg egyszínű, kék, zöld, fekete, vagy fiús mintás (popómintás :)) leggings is szóba jöhet...

2016. okt. 17. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 Vilcsianyuja ***** válasza:
Kifejezetten zokni-harisnya üzletben kerestél már? Én bababoltban vettem múltkor 98-as lábatlan harisnyát. Szóval létezik.
2016. okt. 17. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Köszi, hogy írtatok.

Néztem harisnya boltban,vagyis csak webshop van amire nem szeretnék még plusz 1000 ft-ot kifizetni szállítási költségnek, de a Tescoba még nem néztem akkor ott hátha kapok. Kislányos rengeteg van vékony leggingszek, de kisfiúba még nem kaptam.

2016. okt. 18. 09:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!