Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babaruhák, gyermekruhák » Milyen 1. cipőt választottatok...

Milyen 1. cipőt választottatok a babátoknak? Hogy találtátok meg a jó méretet?

Figyelt kérdés

10 hónapos a babám, 10,8cm-nek mértem a talphosszát. Lassan 1 hónapja megy, meg sem lehet állítani, de egyenlőre még csak lakáson belül.

Jelenleg egy 19-es Maus csizmája van, szerintem kb 1cm-rel nagyobb a lábánál - ebben nem tud menni. Amikor vettük neki, nem gondoltuk, hogy ilyen hamar elindul, viszont belefér a vastag zokni és ga nő is a lába, tél végéig jó lesz.

Problémám, hogy a jobb lábán a nagyujj külső ívén elkezdett megkeményedni neki a bőr. Ez a cipőtől lehet?


Hogy és milyen cipőt válasszunk neki? Kell egyáltalán másik? Szerintetek?



2016. dec. 25. 20:12
 1/3 anonim ***** válasza:
Talán meglep, de elvittem a gyereket a boltba és rápróbáltam a cipőt a lábára... sétált benne, látszódott, hogy jól érzi-e magát benne. Ilyen egyszerű. Az első cipője 18-as méret volt. Ha rossz méretet adsz rá, akkor marha jól tönkre megy a lába pillanatok alatt.......
2016. dec. 26. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Dévényes mondta, hogy kb 1 cmmel nagyobbat kell venni, beférjen az ujjad a sarkánál. És igen fel kell próbálnia.
2016. dec. 26. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Falcon első lépés kiscipőt vettünk, az üzletben fel próbáltuk és az eladó segített, mert kicsit bizonytalanok voltunk, de valóban picit nagyobb kell, nem olyan ami pont passzol.
2016. dec. 27. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!