Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babaruhák, gyermekruhák » Gáz eladni, ha örökbe kaptam?

Gáz eladni, ha örökbe kaptam?

Figyelt kérdés
Két barátnőmtől is kaptam nagy mennyiségű, jo minőségű babaruhát. Egyikük sem tervez tobb gyereket, nem kell vissza adnom oket. Viszont elegge megszorultunk anyagilag, par dolgot eladnek, köztük a baba ruhákat. Van ezzel baj?
2016. dec. 29. 20:48
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
43%

Ha eladod a gyerek ruháit,akkor a gyerekre mit adsz?

Egyébként ha tényleg azon a 800ft-on múlik,hogy esztek-e kenyeret,akkor nyilván add el,ha örökbe kaptad,akkor azt csinálsz vele,amit akarsz.

2016. dec. 29. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
75%
kérdezd meg őket.
2016. dec. 29. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
85%

szerintem is kérdezd meg.


amúgy gondolom azt adná el, amit már kinőtt a gyerek...

2016. dec. 29. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
28%
Ultragaz.
2016. dec. 29. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
54%
Gáz.
2016. dec. 29. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
60%

Nem gaz.

En is kaptam sokat, raadtam a gyerekemre, aztan ha kinotte eladtam ruhacsomagban, vagy ami mar nemvolt olyan szep allapotu azt bevittem a voroskereszthez. Miert lenne ez gaz ?

2016. dec. 29. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
49%
Nem gáz, én zsákszámra kaptam anyám kolléganőjétől. Jóban voltunk, összejártunk időnként. Mikor kaptam megkérdeztem vissza kell e adnom, azt mondta neki nem kell csináljak vele amit akarok. Sokat eladtam, sokat elajándékoztam belőle. Volt amiket megtartottam mert mi még szeretnénk babát. Normális ember emiatt nem haragszik meg.
2016. dec. 30. 06:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
62%

A legegyszerubb ha megkerdezed, hogy kerik-e vissza a kinott ruhakat esetleg, vagy sem. Hatha meggondoltak magukat.

De ha nem kerik vissza, akkor azt csinalsz veluk, amit akarsz.

Vagy megis mi mast tehetnel azon kivul, hogy tovabb adod, vagy eladod? Raktarozod eleted vegeig?

Mi is kaptunk valamennyi kinott ruhat ajandekba, amikor az elso gyerek megszuletett, igaz nem sokat (kb a ruhak 80%-at en vettem). Nem kertek vissza, igy miutan a masodik gyerek is kinotte, akkor a tobbi ruhaval egyutt elajandekoztam. A tobbi babas dolgot, eszkozt, jatekot, butort pedig eladtam. Koltozkodtunk is, eszemben sem volt utaztatni es tarolni tovabb azt, amite mar nincs szuksegunk.

2016. dec. 30. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
48%
Barmikor visszakerhetik.
2016. dec. 30. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
Nem gáz, de mindenképp kérdezd meg azért, hogy tuti nem kérik-e vissza, ha nem akkor tehetsz vele bármit, nyilván nem várják el, hogy a világ végezetéig tárold, hátha meggondolnák magukat.
2016. dec. 30. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!