Most vasaroltam be elso szulott babanak. Vettem rugit is meg bodyt is. Nadragokat is. De ahol nem vedi a labacskajat semmi oda vegyek kis zoknit? Ti hogy oldottatok?

Figyelt kérdés
Februar vegi a baba. Kis zokni jobb vagy harisnya? Koszonom
2016. dec. 31. 14:51
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
Nekunk van zokni es harisnya is
2016. dec. 31. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
55%
Nekem januarban szuletett. Vettem 5 par zoknit, 5 bodyt, 5 nadragot.Ezzel boven kihuztuk 2 honapig, azutan mar mas meret kellett. Rugdalozot nem nagyon szerette
2016. dec. 31. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:
Koszonom a valaszokat. Szoval vegulis akkor mindegy. Veszek szerintem harisnyat is meg zoknit is. De inkabb zokni ha mar ragondolok h egyszerubb a pelenkazas :)
2016. dec. 31. 15:02
 4/16 anonim ***** válasza:
52%
1# vagyok, igen a zoknit enis jobban szeretem egyszerubb:)
2016. dec. 31. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
74%

Én utálok zoknival meg harisnyával bajlódni. A pelenkázást megnehezíti, és amúgy is csak a baj van vele, elcsúszik, lejön, elveszítjük.(Főleg a zoknit).

Body+rugdalódzó.

Utóbbiból olyan, ami alul végig patentos mindkét lábszárán. Negyedik gyerekkel kifejezetten sok babaruhám gyűlt fel, de csak ezeket adom rá, pedig volna más is. (Zoknival dunát tudnék rekeszteni, annyi van, valamiért mindenki azt vesz ajándékba... Mondjuk nyári babára adtam én is, de így a hideg hónapokban elő se vettem...)

2016. dec. 31. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:
Ertem. Vettem enisbodykat de par nacinak nincs ugymond ez a "alja". Es azoknal majd hasznalok zoknit. Ha esetleg nem valik be akkor majd max nem hasznaljuk. Tenyleg csak ketto vagy harom ilyen naci van :)
2016. dec. 31. 15:11
 7/16 anonim ***** válasza:
58%

Egyszerűen úgy oldottam meg, hogy nem adtam rá normál nadrágot, és akkor zokni se kell.

Mondjuk tény, hogy elsőgyerekesként én is vettem, de...

A pici semmit se tűrt meg a derekán jó 3 hónapig a köldöke miatt. Akármilyen pihe puha, nem passzos nadrág volt is, sírt. Így a harisnya is kiesett.

Egyébként a legkisebb zoknit is lerúgta magáról.

Így rugdalózóban volt.

2016. dec. 31. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
68%
A talpas nadrágok is nagyon jók, és praktikusak, ha nem akarsz rugdalózót.
2016. dec. 31. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:
Ajj. Erre nem is gondoltam igy mint elso babas anyuka. A koldok. Tenyleg... meglatjuk majd. En igazabol nem is a rugit nem akarom hanwm ahogy vasaroltam keveske volt olyan aminek volt talpa is. Es ezt furcsaltam. Brendon h&m-ben es tescoban vasaroltam.
2016. dec. 31. 17:18
 10/16 anonim ***** válasza:
34%
lábfejes rugi, esetleg talpas nadrág
2017. jan. 1. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!