Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babaruhák, gyermekruhák » Sokan miert oltoztetik otthon...

Sokan miert oltoztetik otthon igenytelenul a babaikat, kisgyereket? Kepeken latom.

Figyelt kérdés

Macko, de ami kiakaszt az a harisnya, fiunak es lanynak is , legtobbszor csak bodyval kombinalva.

Attol, hogy otthon vagyunk miert kell igy kineznie a gyereknek ?


2017. jan. 1. 14:59
1 2 3 4 5 6
 1/56 anonim ***** válasza:
94%
Mondd azt, hogy ez csak kamu kérdés és nem szaladgál valahol a világban egy ilyen hülye.
2017. jan. 1. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/56 anonim ***** válasza:
84%
Kit erdekel mas gyerekenek a ruhaja?
2017. jan. 1. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/56 anonim ***** válasza:
47%
Nem mindenkinek tellik gondolom masra. Na meg attol h kèpeken latod olykor, nem biztos, hogy állandóan ùgy oltoztetik !
2017. jan. 1. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/56 anonim ***** válasza:
95%
Ha a mackó alatt a szabadidőnadrágot érted, akkor nem azokkal a szülőkkel van a gond, akik ilyet adnak a gyerekre. Az egyik legkényelmesebb viselet otthonra.
2017. jan. 1. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/56 anonim ***** válasza:
88%
Miért kéne otthon divatbemutatót csinálni??
2017. jan. 1. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/56 anonim ***** válasza:
92%
Sz@r életed lehet, ha ilyen dolgok kiakasztanak...
2017. jan. 1. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/56 anonim válasza:
91%
Otthon, cirka 20-23 fokban mi másban legyen?
2017. jan. 1. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/56 anonim ***** válasza:
90%
Mert kènyelmes a gyereknek. Mackóban es harisnyában bodyval is szokott lenni a 16 hónapos fiam és nem vagyunk igénytelenek. Mièrt nem az zavar aki szoros farmerszoknyát, nadrágot ad a gyerekre mert habosbabos műszálos csinirucikát? Az pl varomi kényelmetlen otthonra, de biztos neki az fontos hogy a facebookon lássák milyen csini a gyerek. Idióta, tuti nincs gyereked...
2017. jan. 1. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/56 anonim ***** válasza:
94%

Nem gondolnám, hogy azért, mert valaki otthon melegítőt ad a gyerekére, attól igénytelenné válik egy gyerek. Itthon én is melegítőben szoktam lenni, mint ahogyan a kisfiam is, mert egyrészt kényelmesebb, másrészt én szoktam itthon is dolgozni, házmunkát végzeni és sajnálom az ünneplős nadrágomat, vagy a csini felsőmet összekoszolni, vagy sajnálnám, ha a kisfiam is ahogy csúszik, mászik, szaladgál, kint van a poros, sáros úton, akkor a csinos ruháját koszolja össze, vagy ha mondjuk leeszi magát, akkor arra is sajnálom.

Ez nem azt jelenti, hogy nyúlott, szakadt, pecsétes ruhában vagyunk itthon, de nem is farmerban, meg csinos felsőben, nadrágban.

Otthon elsődlegesen szerintem a kényelmi szempontok számítanak és itthon hosszabb ideig viseli az ember és viseltesebbé válhat a ruha, szóval miért kéne otthon puccba vágnia bárkinek magát?

De nyilván nálatok otthon is divatbemutató van, takarítónő jár, tehát nem koszolja össze magát a gyerek, te sem, kert sincs, így kint se koszolja össze magát a gyerek, főzni sem szoktál, tehát simán oda is felhúzhatsz egy kis estélyit otthonra, nem? :)

2017. jan. 1. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/56 anonim ***** válasza:
91%
Sokan miért öltöztetik kirakati babának a gyereküket? Akkor is ha abszolút nem praktikus, vagy kényelmetlen a gyereknek? Attól hogy valaki szülő miért akar bazári majmot csinálni a gyerekéből?
2017. jan. 1. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!