Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babaruhák, gyermekruhák » Milyen ruhában hozzam haza a...

Milyen ruhában hozzam haza a téli babám?

Figyelt kérdés
Én erre gondoltam: hosszú ú. body; plüss rugdalózó; zokni ;kiskesztyű; kocsikabát; egy vékony és egy vastag sapka; esetleg egy vékonyabb nadrág még. Plusz a hordozóba van pléd, ami jó meleg direkt ebbe való. Autóval fogjuk hazavinni, kb fél órás az út.
2017. jan. 10. 17:38
 1/5 anonim válasza:
79%
Mivel kétszer fél percet lesz szabadban, tehát tük mindegy, a kocsiban sincs hideg meg otthon se lesz
2017. jan. 10. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Januári babámat így hoztam haza: rövid ujjú body, hosszú ujjú plüss rugi, overál, megkötős bélelt meleg sapka. Hordozóban tettünk rá még egy plédet, amit az autóban levettünk. Amit leírtál az célszerűtlen. Az újszülöttet a legegyszerűbb minnél kevesebb rétegbe öltöztetni, mert baromi nehéz rájuk aggatni a sok réteget. Nekem a hosszú ujjú body-hosszú ujjú rugi egymásra rakása sem ment újszülött korban egyik gyerekemnél sem.
2017. jan. 10. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Ahogy a második hozzászóló is írta, az a legegyszerűbb és legpraktikusabb, ha egy overált adsz rá. Mi is így hoztuk haza: Rövid ujjú body, plüss rugi, vastag megkötős sapi, vastag overál plusz egy takaró amit persze a kocsiban levettünk. Nem kell bajlódni zoknikkal meg kesztyűkkel meg két nadrággal. Meg általában nem is szeretik a babák ha ezer réteg van rajtuk, az enyém legalábbis üvölt ha úgy be van öltöztetve h kb mozogni se bír.
2017. jan. 11. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

decemberi babám:

rövidujjú body

rugdalózó

kardigán

kocsicipő

pamutsakpa+kötött sapka

bundazsák


Így raktam a mózeskosárba és betakartam még egy vastag polár takaróval (alatta is volt polár takaró).

2017. jan. 11. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Ma vettem egy overált a picinek ami jó meleg. :) Nem fogom annyira beöltöztetni,csak úgy ahogy írták. Sokat segített.
2017. jan. 12. 11:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!