Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babaruhák, gyermekruhák » Féléves kisfiú babának,...

Féléves kisfiú babának, hányas ruhaméretet kell venni? A többi lent!

Figyelt kérdés
Ajándékba szeretném, de nem tudom a méreteit. Gondolom, olyan átlag méret lehet. Ha kicsit nagyobb nem baj, majd bele nő. Vagy valami játékot? Ilyet szoktak már ennyi idősen? Ebben a kérdésben kezdő vagyok, a válaszoknak örülök.
2017. jan. 14. 22:01
 1/5 anonim ***** válasza:
74 esetleg 80-az ruhát vehetsz, a 74-es van 6-9 hónaposra. Játékot is lehet, ha bemész játéküzletbe vagy akár tescoba, mindenre rá van írva, mennyi idős kortól ajánlott.
2017. jan. 14. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm.
2017. jan. 14. 22:35
 3/5 anonim ***** válasza:
Kisfiam nemsokára 6 hónapos, most 68-as ruhákat hord. 74-es lesz a következő méret, azt érdemes venni. De nem egyformák a babák.
2017. jan. 15. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Én 6-7 hónapos korában már eggyel nagyobbakat vettem csak, nem sok értelmét láttam 1 hónapra ruhákat venni. 8 hónapos, de minimum 1 hónapja már 80-asokat hord ( 9-12 hó). Szerintem vegyél 80-ast, később jó lesz, plusz valószínűleg aktuális méretből van nekik elég.
2017. jan. 15. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

A fiam 4 hónapos, lassan kinövi a 3-6 hónapos rucikat, mert nyurga...nagyon alkat függő...6 hónaposnak már biztos 9-12 hónapos ruhát vennék (80-as) és figyelnék arra, hogy minden évszakban hordható legyen.

Játékokra valóban rá van írva a korosztály, az majd segít. :-)

2017. jan. 15. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!