Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babaruhák, gyermekruhák » Örök kérdés. Ki hogy, milyen...

Örök kérdés. Ki hogy, milyen mosószerrel, esetleg öblítővel mossa a baba ruháit?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Lassan állok neki a kislányunk ruháit mosni. Egy "átlagra" vagyok kíváncsi, ki hogy, mivel mos,hány fokon. Vasalás után is megmarad a fini babaillata a ruciknak? Köszönöm :)

1.baba lesz :)



2017. jan. 17. 11:11
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%

Ugyan úgy és ugyan azzal mint a miénket :)

Folyékony ariel sensitiv, öblítőből meg silan sensitiv. A mosógépen én mindent ugyan azon a programon mosok ami 1 órás 60 fokos.

Illata abszolút nincs a ruháknak mióta szárítógépet használok

2017. jan. 17. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
85%
40 fokon mosok, sokáig babás folyékony Persillel és babás Silannal. Most éppen babás folyékony Ariel van itthon és babás Lenor. Én 4-5 hónapos kora óta nem vasalom a ruháit, csak ha kimenős és nem száradt elég simára. Igen, egy darabig jó illatuk van.
2017. jan. 17. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
84%
Én dreft sensitivel mostam de az megyszűnt. Öblítőnek a chicco fehéret használtam, aztán lenor sensitivet. Most sikerült újra chiccot vennem. Imáfom az illatát. Nem vasalok, felesleges.
2017. jan. 17. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
76%

Negyven fokon mosok, lenoros öblitővel,amin az áll hipoallergen, a parom vette , de amugy sima oblitot hasznalunk, csak neha veszunk hipoallergent, de azt magunknak is vettuk règen. :-)

Igazabol ugyanugy mosok , ugyanazzal mint nekünk! Mikor pici volt , akkor par honapos koraig hipoallergènessel vagy öblítő nèlkül.:-)

2017. jan. 17. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Ariel sensitive mososzert hasznalok. Oblitot mâr nem, mert nincs èrtelme a szaritogep miatt. :-(
2017. jan. 17. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
Tomi baby-vel mosom és coccolino sensitive öblítőt használok. Változó hőfokon. Van, hogy elég a 40, de van,hogy 50,60 fokon kell mosnom, attól függ mennyire lettek koszosak(kaki,büfi,ilyesmi). A textilpelukat és a törölközőit mindig 95fokon mosom. Van, hogy történnek nagyobb balesetek, amikor a háta közepéig kakis lesz, akkor ha a ruha engedi, fehérítős domestost rakok rá, ha nem, akkor vanish folteltávolítót, utána nagyon alaposan kiöblítem, majd úgy rakom be a gépbe.
2017. jan. 17. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
81%
Amúgy akik panaszkodnak, hogy a szárítógép miatt nincs illata a ruháknak, azoknak nagyon ajánlom, lehet kapni kis tasakos illatosítót, olyan illatokban amilyen öblítők vannak (mondjuk én még csak coccolinosat láttam). Be kell rakni a gépbe és isteni illatuk lesz a ruháknak.
2017. jan. 17. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%

Èrzèkeny bőrűek vagyunk(örökölte a fiam is :(), öko mosógèllel mosok(helyi bababoltban kapni), mindenmentes, ès jó az ára. Nem használok öblítőt. Ha fehèrítek, wanish porral, utána extrán öblítek.

Nincs sem baba, sem más illat. Ha nagyon akarom, illatpárnát rakok a szekrènybe.

2017. jan. 17. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%

7-es,az első vagyok.

Örülök,hogy neked bevállt a kendő a szárítóba. Coccolinot én nem láttam még...lenorost veszek. Csalódtam mert noha nagyon erős az illata a dobozba,de amikor 4 kendőt raktam bele akkor is csak a nagyon enyhe mosószer illatot éreztem. Mondjuk ettől független használom a kendőt,hogy megakadályozza az elektrosztatikus feltöltődést.

De légyszi írd meg,hogy merre lehet coccolinost találni mert akkor azt is kipróbálom

2017. jan. 17. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Én folyékony Ariellel mosok mindent, 40 fokon. Minden kijön. Öblítőt nem használok, én nem szeretem, ha minden nagyon illatos, ráadásul allergiás is vagyok az erős illatokra (tüsszögés).

A babaruhákat 60 fokon fogom mosni ugyanígy, és szárítani is fogom őket, akkor nem szükséges vasalni.

2017. jan. 17. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!