Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babaruhák, gyermekruhák » Mondanátok valami jó oldalt...

Mondanátok valami jó oldalt ahol viszonylag olcsóbb de pamut anyagú babaruhákat lehet rendelni?

Figyelt kérdés

2017. jan. 18. 12:29
 1/9 anonim ***** válasza:
Scamp.
2017. jan. 18. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Mit jelent az olcsó?
2017. jan. 18. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Mondjuk ami olcsóbb mint a Brendon. 3000 alatt lehet pl. rugdalózót venni
2017. jan. 18. 12:50
 4/9 anonim ***** válasza:
H&M, kukukk. Én ezekről az oldalakról szoktam rendelni. A h&m ruhákat nagyon szeretem, azok nagyon jó minőségűek. A kukukk is jó, de nyilván azért az árért az ember nem vár csodát, egy idő után bolyhosodik.
2017. jan. 18. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Akkor egyértelműen a h&m a nyerő. Elég jó a választék, jó minőségű és megfizethető. Vannak szép biopamut babaruhák is.
2017. jan. 18. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
55%

Next: 6000 ft-èrt szoktuk venni a 3-as rugicsomagot, gyönyörüek, puhák

Marks&Spencer: 5000 ft a 3-as rugicsomag, uennyi az 5 db-os hosszúujju body ès a 7 db-os rövidujju body csomag. Acióban volt, hogy 1500-èrtvettem meg ezeket. Nagyon szèp, szintèn jó minösèg. A mi babànkat otthonra kb csak ezt a kèt márkát hordja, meg Zaras melegitöket, mert nagyon jó áron szèp tartós ruhák. Úgy èrtve 3-6 hónapot kibírnak, nèmelyik mèg kistesónak is jó lesz.

2017. jan. 18. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Nextet én is ajánlom, nagyon jó minőségű rugik, puhák, pamutok 6000 körül a 3 db. Én még adtam is el ilyen pakkot használat után és úgy még olcsóbb lett a vége.

Utolsó, te a Marks&Spenceres cuccokat hogy szerzed be? Mert én akárhogy nézem a webshopot nem látom, hogy szállítanának ide. (Régen találtam rá infót, de most ki se tudom választani Magyarországot.)

2017. jan. 18. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Olcsobb csak személyesen mész el lidl,pepco tesco.kik.szépek olcsok,pamutok.
2017. jan. 19. 05:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

PNS team. Angol webaruhazakbol rendelhetsz az ő kinti cimukre, és ők elhozzak haza. Minden akcióról előre szólnak, igy a mi gyerekeink Next, meg George minőségi rugdalozoi kb 800

Ft-ra jöttek ki átlagban. Minden mast, pl babahazat is lehet velük hozatni, sokszor fél - harmad áron.

2017. jan. 23. 06:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!