Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babaruhák, gyermekruhák » Miért ennyire kelendőek a...

Miért ennyire kelendőek a Next ruhák?

Figyelt kérdés
Tényleg vannak köztük szépek, de akkor se értem mi ez a Next mánia. Minőségre és megjelenésre is szerintem nem különlegesebb mint pl. az F&F vagy H&M cuccok. Mégis facebook tele van ilyen Nextes csoportokkal, vaterán majdnem új árban mennek az ilyen ruhák, pedig sokat turiból szereznek és adják el jóval drágábban. Egyik ismerősöm is Angliából rendeli a lányának a Next ruhákat, de nem igazán tudja megmagyarázni, miért nem jók neki az itteni cuccok.

2017. ápr. 21. 23:00
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
78%

Nekünk rengeteg van. Hogy mièrt? Olcsó, szèp, jó minösègü, mindig passzol a mèret. Nekünk az F&F nem jött be, minden olyan hülyèn áll a babán, fèlreszabott. H&M meg nekem nagyon nem tetszik ès szintèn rosszak nekünk a mèretek.

Külföldön èlünk, ingyen szállítják házhoz a Nextes ruhákat 24 órán belül. Imádom, hogy kinèzem a neten mi kell ès másnap itt van. Marks&Spencer dettó ugyanez, onnan is gyakran rendelek.

2017. ápr. 21. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
56%

En is Angliaban elek

( a Next angol ).

Nagyon jo a minosege, az ara kozepkategoria, mondjuk en a stilust annyira nem szeretem, de ez egyeni. De pl. a kabatokat ott veszem mindig a fiamnak.

A Tescos F&F fenyevekre van tole minosegben.


Mondok peldat a minosegre. 3 darab pamut tipegoje van a masfel evesemnek, Next. Pizsamanak hasznaljuk, en minden nap tisztat adok ra, tehat a harom darab heti ketszer van kimosva 60 fokon plusz szaritogepben szarad. Olyan jo a meret, hogy fel eve hasznalja ezt a harmat, ez azt jelenti, hogy mindegyik kb. 300 szor volt mosva es szaritva, es SEMMI bajuk, vadi ujnak neznek ki!

Itt jon ki a minoseg.

2017. ápr. 21. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
56%
Én azért szeretem, mert szuper-tartósak, szépek, villámgyorsan szállítanak és az áruk ehhez abszolút reális. Főként, mert a legtöbb cuccukat utána könnyen el is lehet adni, így kb olcsóbbra jön ki, mint egy F&F. A H&M-es cuccokat is szeretem, főként az áruk miatt, de nálunk nem szokott eladható állapotban maradni, mondjuk tetszik a designjuk. Az F&F-es cuccok minőségével nagyrészt nem vagyok megelégedve.
2017. ápr. 22. 05:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
47%

Ezt én sem értem kérdező,szépnek szépek ezek ruhák is viszont drágák ujjonan ,és használtan is ,használt árai azért drágák mert vanak olyan anyukák akik csak next feliratot nézik nem az árat.

Nekünk volt 1-2x next ruhánk turikbol,de én az árat is nézem ,olcson szépet,lehet venni pepco,lidl,hm,kik,leárazáskor c&a,f&f és az emberek 70-80% ezekbe az üzletekben vásárol .

2017. ápr. 22. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
0%

"Olyan jo a meret, hogy fel eve hasznalja ezt a harmat"


Ezt nem értem. Mi köze a méretezésnek ahhoz, hogy meddig tudjátok használni?

Annak ahhoz van, hogy milyen gyorsan nő a gyerek.


Egyébként a Next duplázós méretezésű, míg a H&M, F&F szimpla, így nyilván "tovább tart", de ez azt is jelenti, hogy tovább fog lötyögni a gyereken.

2017. ápr. 22. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
46%
én azért szeretem, mert a többi pl c und a-s ruhák olyan bénán néznek ki. utálom a Disney-s mintákat, alapból mondjuk a nevetséges mintás ruhákat nem szeretem, szerintem idiótán néznek ki a gyereke pl micimackós ruhában. sokkal jobb az ami felnőttesebb, ami rendes ruhának néz ki, amin nincsenek idióta minták, rajzok.
2017. ápr. 22. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
36%
Én naggy részt nextből rendelek. Pl.4-5 euro egy legins ami nagyon jó mjnőségű, száz féle színből választhatok éa nincs minden másodok gyereknek az oviban. Eghez képest a h&m -ben 2500-3000 ft egy legins ami solányabb minőség és a szín választék csekély
2017. ápr. 22. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
70%
Azért az F&F és a H&M cuccokkal nagyon nem egy kategória! 3 éves lányomnak gyönyörű ruhakölteményei vannak a Next-től. A 6 hónapos fiamnak is sok next rucija, mert rühellem a Pókemberes, csakakék ruhákat...
2017. ápr. 22. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Azt vettem észre, hogy a 3. gyerekre már csak a nextek maradtak meg. A h&M is sokáig bírta, de a 2. nál már kilyukadt az anyag ahol koptatódott.

Össze lehetne hasonlítani a 4 éves next melegítójét a H&M el a térdeinél, pedig a Nextnek a második gazdája.

A FF az kinyúlik és a fehér ruháik besárgulnak akkor is, ha ugyan úgy mosom a fehérekkel, mint a NEXT pólókat.

Vettem egy 3db-os next harisnyát kislányról, aki a második gazdája volt. Most egyszerre hordta eglsz télen a 4 és a 2,5 éves fiam is. Teljesen uniszex, divatos és még 2 gyereket kiszolgálna.

Amúgy a Rebel cuccok tetszenek többnyire, de mindent nálunk csak a Next ruhák élnek túl. Szerintem még nem is dobtam ki ilyen ruhát róluk, csak kinőtték. A H&M is nagyon cuki, divatos, vagány, de nem az a minőség. Én mondjuk nem rendelem. A HÁDÁban újszerűek is vannak és bátran megvenném használtan ebay vagy vateráról is, főleg ha rá lehet nézni élőben is. Olyat pl. még egyszer sem tapasztaltam, hogy a next póló kinyúlt volna a nyakánál stb.

2017. ápr. 23. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Megkérdezhetem, hogy honnan rendeltek Next ruhákat?
2017. ápr. 26. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!