Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babaruhák, gyermekruhák » A Pepcoban jól láttam, mintha...

A Pepcoban jól láttam, mintha alul lennének méretezve a ruhák?

Figyelt kérdés

98-as most a lányom mérete, ilyen méretű pólót vettünk neki. Kicsinek tűnt, de hát a címke szerint...


Itthon épphogy rá tudtuk feszegetni, pedig más márkákból még bőven jók rá a 98-asok.


2017. máj. 6. 16:26
 1/10 anonim ***** válasza:
Van amelyik. Nem egyforma szerintem a Pepcos ruhák méretezése. Pár 86-os body-t vettem a fiamnak mikor kinőtte a 80-ast de a fele rá se ment, kicsi volt, inkább 80-as. De volt amelyik jó volt rá.
2017. máj. 6. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
34%
Szerintem is különböző. De én ott alapból nem vennék sok ruhát, csak körülnéztem, kb indenből három féle van, és nem voltam elragadtatva.
2017. máj. 6. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Nekem is úgy tűnik. Egy számmal nagyobbat szoktam venni, legfeljebb belenő.
2017. máj. 6. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

Nálunk fordítva.

A 92-es bodyk kicsit feszülve, de jók a 102 cm-s gyerekemre. Ugy veszem mint a kincset mert sehol nem találok 98, 104-eset, pedig egy örökmozgónak minden pólóból kint van a dereka, kb fél óra kérdése

2017. máj. 6. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

*habár pl nadrágból, kabátbol nagyobb méretet kell venni a pepcoban mint ami a gyerek mérete

Pólók jók, szerintem.

2017. máj. 6. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Het eves fiamnak vettem felsoket, a szokott meretben. Rovid lett az ujja.
2017. máj. 6. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Inkább összevissza méretez. Azonos méretű leggingsei köszönőviszonyban sincsenek egymással. Bodynál ugyanez. Nagyon meg kell nézni, de olcsó és játszósnak tökéletes, nem fáj érte a szívem.
2017. máj. 6. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%

én szerintem meg jó lányomnak 122 polokat veszek és nem kicsik pedig lányom 124 cm ,leggingsböl 122 veszek az is jó rá ,kabát ugyan ez . Egy ünneplő ruhája van ami 116 méret és jó volt rá és még mindig jó .

Én szeretem pepco

2017. máj. 7. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:
fontos a jó szemmérték, az biztos is ;) mert tényleg előfordulnak ott méretezési anomáliák, de felnőtt holmik esetében ugyanúgy alulméretezett sokminden, tehát a címke mellett muszáj sacc per kb is megvizslatni a babaruhákat; emellett azonban irtó cuki dolgaik vannak, hihetetlenül óccóért ;)) és a minőség is oké, szem. szerint én utálok arra tévedni, mert mindig muszáj vennem (sok) valamit... :D
2017. máj. 26. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Én nagyon megorultem a pepconak, csomót vásároltam is, de nem jó minőségű sajnos. Kinyúlik, bolyhos lesz, fakul. Nem honapok alatt, hanem pár holdás után már kezdi. Pedig irtó cuki ruhák. A felnőtt nadrágom viszont jó. Baba fiú ruhák nem jöttek be
2017. jún. 1. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!