Koraszülött ruhacsomagot (vagy használtat boltban) hol tudnék venni?

Figyelt kérdés

Nem nekem kell, segíteni szeretnék egy ismerősömnek.


Valószínűleg csak átmeneti időre ütött be náluk a pénzügyi krach, mert szorgalmas, rendes emberek, bár a szerényebb rétegből. (Azért mondom, hogy ne gondoljátok, hogy a nagy semmire, meggondolatlanul születik a sokadik.) Korán jöttek a babák, ikerlányok. Csak ruhák kellenének, 44-es, vagy 50-es méret. (Nekem 56-ostól vannak.)


Vaterán néztem hirtelen, nem találtam. Hádában vagy valahol találhatok esetleg? Újonnan nem tudom én sem megvenni darabját két-háromezrekért, mert én magam is gyesen vagyok. De nagyon szeretnék segíteni.


2018. szept. 16. 10:57
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Fb.

Van egy csomó csoport

2018. szept. 16. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Hová valósiak vagytok? Én vas megyében tudok adni. Illetve Zalaegerszegre még esetleg el tudom vinni, vannak aprócska ruháim (szinten ikrek). De helyi csoportokban is tálast fb-on. Felenk pár száz forintért mennek a babaruhák.
2018. szept. 16. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Manocsomag alapítványt keressetek meg. Mini ruhákat adnak ingyen kölcsönbe, kifejezetten kora babáknak
2018. szept. 16. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Tesco, F&F. Igaz, drágább, mint a használt, de én sima fehéret vettem csomagban, van benne 3-5 db, attól függ, mit veszel. Új ruhák közül ilyen pici méretben én ezt a fehér tescosat találtam a legjobb áron.
2018. szept. 16. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Fejér megyei vagyok, egy kiló alatt született a fiam, két kiló épp elmúlt mikor hazakerült, vannak 44-es és 50-es ruháim is, neki sokáig kellett ez a méret, nem csak 1-2 darab van belőle. Már gondoltam rá, hogy eladományozom, ha jelzed merre élnek segíthetek, de végül is csomagban is fel lehet adni, ha messze. Ha úgy gondolod érdekel, akkor jelezd kérlek. Annyi nehézség van mindössze, hogy még egy hétig távol vagyok, jövő szombaton megyek haza, utána tudom összeszedni és átadni, vagy postázni.
2018. szept. 16. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
60%
Most néztem a jófogáson is vannak koraszülött baba ruha csomagok.
2018. szept. 16. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
ruhafalva.
2018. szept. 16. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

A Hadakban szokott lenni, az biztos.

U.i.: örömmel olvastam, mennyien segitenetek.

2018. szept. 17. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!