Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babaruhák, gyermekruhák » Arra lennek kivancsi hogy a...

Arra lennek kivancsi hogy a Pepcoban arulnak-e kismamaknak is ruhat?

Figyelt kérdés

Tudom hogy babaruhak vannak es jo aron, de azt nem tudom kismamaknak arulnak-e, pl.: Szoptatos melltarto esetleg?

Pepcoban es Kikben tudok szetnezni ahol olcson tudok majd vasarolni a babanak ruhakat. De nehany dolog nekem is kell meg, kontos es haloing,szoptstos melltarto. Vagy ha esetleg valaki tud egy jo netes kismama/baba boltot a neten ahonnan jo aron jo minosegu ruhat tudnek venni azt megkoszonnem :)


2019. jan. 18. 04:02
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem árulnak ilyesmiket a Pepcoban. Esetleg sport melltartót,tesóm.pl azt használ. Lidlnek szoktak kismama akciói lenni,és jók is minőségen. Melltartóm onnan volt. Auchanba is vettem egy ezresért..de gagyi volt.
2019. jan. 18. 05:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Sportmelltartom az van 4 is,de akkor legalabb nem furok egy folosleges kort a Pepcoban ha ott nincs. Koszi a segitseged
2019. jan. 18. 05:42
 3/8 anonim ***** válasza:

Nem kismama ruha, de a kik spagettipantos sztrecs anyagú felsoje szuper kényelmes kismama ruhakent is. Én szoptatos felsonek is rengeteget hordtam, mert kényelmesen elő tudtam venni a mellem.


A mostani terhessegemnel alig varom, hogy szezonja legyen. Egy-egy darab van most is, csak nincs olyan jó szi választék, mint tavasszal nyáron

2019. jan. 18. 07:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Én már vettem elől gombos pizsit a pepcoban, amit ha kigombolok szoptatósként is lehet használni, de nem mindig van, és nem kifejezetten kismama. Köntöst is kapsz, de azt szinte bárhol tudsz venni.
2019. jan. 18. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Koszonom szepen, igazabol a szopis melltarto inkabb akkor ha megyek valahova vagy barmi, elso babamnal is vettem 3 darabot es ha barhova mentem volt ami tartotta a mellem es tudtam szoptatni konnyeden, de sajnos mindet kihiztam igy mar nem jok a regiek, koszonom nektek is a segitsegeteket.

Persze kontos az nem nagy dolog de azert a pepcoban valamivel olcsobb mint egy fehernemu boltban, mert itt 15.000 egy atlag boltban es nem is a legjobb minoseg, pepcoban olcsobban lattam

2019. jan. 18. 07:32
 6/8 anonim ***** válasza:
44%
Én is most akarok beszerezni pár darabot, így nézelődöm. H&M oldalán kiárusítottak is vannak és árban nem olyan vészesek és jó minőség! Többször rendeltem már, mindegyik jó!
2019. jan. 18. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Utolso koszi, most jut eszembe hogy multkor az unokatesom ajanlotta a H&M oldalat de kiment a fejembol. Bar tudok menni a szakuzletukbe de ha tudok rendelni az konnyebb.. koszi meg egyszer
2019. jan. 18. 14:59
 8/8 anonim ***** válasza:
Most láttam, hogy a Lidl-ben 01.24-től lesznek kismama és baba holmik. Melltartó, hálóing is. Ha van a közeletekben, oda is érdemes benézni. Rendelni onnan sajnos nem tudsz.
2019. jan. 19. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!