Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babaruhák, gyermekruhák » Ti a babátok ruhaneműit meg...

Ti a babátok ruhaneműit meg tartjátok emlékbe, vagy eladjátok, elajándékozzátok?

Figyelt kérdés
2019. febr. 21. 12:06
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
100%
volt mait meghagytunk és volt amit nem, ami megmaradt az a kislányom nyúzza a babájára :)
2019. febr. 21. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
100%
Eladni lehetetlen babaruhákat, én azt vettem észre. Pedig csak márkás h&m, f&f és c&a ruháink voltak. 15 db-os ruha csomag 3000-ért sem kelt el, szinte újak voltak. Így én az újszülött ruhákat kórházba vittem be, a többit eladományoztam.
2019. febr. 21. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:

Utolso, kar.

Angliaban elek, itt az Ebayen nagyon mennek a babaruhák. Mindent el tudtam adni egy szálig. Persze nem egyesével, hanem csomagban.

Most épp a három évesemnek árulom kettő tavalyi csomagját úgy néz ki el is kelnek. Mondjuk itt sem minden kel el de én minőségit veszek szinte befektetésnek is megéri.

2019. febr. 21. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
Baba ruhåk egy részėt el tudtam adni míg måsik része itt åll ,gyerek ruhåkat jobban el lehet adni.
2019. febr. 21. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
ÉN régen első gyereknél kaptam és vettem ruhát szinte alig vettem, de most második gyerekél veszem neten a ruhát. Anyukák 500 -1500 Ftokért adják használtan teljesen le voltam döbbenve és ezek ilyen oldalalak.
2019. febr. 22. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!