Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babaszoba, gyerekszoba » Mit tennél ha az egyik oldali...

Mit tennél ha az egyik oldali nagyszülőktől minőségi, természetes anyagokból készült játékokat, a másik oldali nagyszülőktől pedig gagyi műanyag vackokat kapna a kisbabád, kisgyereked? Mindent odaadnál neki?

Figyelt kérdés
2022. aug. 12. 17:25
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
79%
Én odaadok mindent. De pár hét múlva a gagyi le van selejtezve. Véletlenül :) .
2022. aug. 12. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim ***** válasza:
80%
Ajándék lónak ne nézd a fogát. Nem neked kell tetszen hanem a gyereknek
2022. aug. 12. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 anonim ***** válasza:
92%

Odadom neki, persze. Ha tenyleg annyira gagyi, hamar szetesik ugy is, egyebkent meg ha csak nekem nem tetszik, az nem erdekes, nem en vagyok a lenyeg.


Az elejen en is nagyon ra voltam porogve az atomdraga, csak meghatarozott szinu, csak termeszetes anyagokbol keszult jatekokra, de ra kellett jonnom, hogy ez nem mukodik. A gyereket ezerszer jobban lekotik az ocsmany muanyag, csillogo-villogo, szines-szagos cuccok :D


Lazulni kell kerdezo ebben is, kulonben becsavarodsz :)

2022. aug. 12. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 anonim ***** válasza:
94%
Mindent megkap majd, ami gagyi azzal ő maga nem fog játszani, aztán lehet hogy neki a gagyi fog jobban bejönni.
2022. aug. 12. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 anonim ***** válasza:
95%

Persze h odaadom. Ő kapja.

Ha gagyi, max szétesik és kidobom.

2022. aug. 12. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 anonim ***** válasza:
67%
Kisbabánál még fontosabb a természetes anyagokból készült. Kisgyerekek meg néha imádják a gagyi, műanyag dolgokat is. A lányom pl. a műanyag pónikat gyűjtötte, órákig el tudott játszani velük. Történeteket talált ki, szerepjátékokat játszott velük, kartonból kastélyt, istállót csinált nekik. Tehát a gagyi dolgokkal is lehet kreatívan játszani.
2022. aug. 12. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 anonim ***** válasza:
51%
Én ag ilyen játékokat ott tartom a mamánál, biszen ott is kell valaminek lennie. Amúgy szelektálok játék ügyileg, bár nálunk erősen helyhiány miatt.
2022. aug. 12. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 anonim ***** válasza:
100%
Az enyémnek a gagyi zenélős világítós cuccok jönnek be, hiába van tele a szobája Little dutch , Label-Label stb felsőbb kategóriás játékokkal, az ő kedvencei a pepcos csörgős-zörgős színes műanyagok.
2022. aug. 12. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 anonim ***** válasza:
89%
Orulnek, hogy jo szivvel adnak. En anno megkertem oket, hogy ha lehet, tartosabb dolgokat vegyenek, es olyanokat, amit hosszabb ideig tud hasznalni, vagy ruhat. Edessegbol a legtobb dolgot nem szoktam odaadni, amit kapnak.
2022. aug. 12. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 anonim ***** válasza:
100%
Lehet a másik nagyinak csak gagyira van pénze. Amilyen a fizetések, nyugdíjak viszonya az árakkal. Lehet idén mindegyiktől gagyit kap
2022. aug. 12. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!