Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babaszoba, gyerekszoba » Milyen minőségű lehet ennyiért...

Milyen minőségű lehet ennyiért ez a kiságy?

Figyelt kérdés
[link]
2023. okt. 31. 08:25
 1/8 anonim ***** válasza:
12%

Hát én nem vennék olyat aminek ilyen vékonyka lábai vannak.

Majd ha feláll benne a gyerek és a rácsba kapaszkodva elkezdni hintáztatni magát, vagy frlnotul vagy kitörik a lába.

Amúgy egy kiságy nagyon nem lehet rossz minőség fe a koncepció lehet rossz, pl ennél.

2023. okt. 31. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Ennek sincs egy hajszálnyival se vastagabb lába és bőven kibírt 2 gyereket (egymás után). 8 éve ez is csak 10 ezer volt.

[link]

2023. okt. 31. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Teljesen megfelel a szabványnak.

Nekem is ilyen volt harmadik gyereknél.


Strapabíró.

2023. okt. 31. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Anyósoméknál ilyen van (csak más mintával), a 15 kilós unokatesó még mindig ebben alszik, ha jönnek látogatóba (nyilván fel is áll benne, nem borul fel, nem tört ki a lába). Teljesen megfelel a célnak. Nem is értem, mi a baj a lábaival.
2023. okt. 31. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Nekünk is az ikeás volt, használtan vettük 2 gyerek alól és makulátlan állapotban adtuk el 2 gyerek és 4 év használat után.



Tökéletesen megfelelő az is, amit kinéztél.

2023. okt. 31. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
16%
Én úgy látom, hogy ennek a kereskedőnek 2 terméke van emagon, ebből lehet, hogy a termék használt vagy nincs semmiféle garancia vagy meg sem érkezik, hogy reklamálsz? Másik, hogy szerintem a matrac túl kemény egy újszülöttnek. A képen 3 rácsot szedtek ki, leírás szerint csak 2 vehető ki. Ha nem áll stabilan a rács, a gyerek kieshet vagy beszorulhat 2 rács közé. Én nem vásárolnék innen.
2023. okt. 31. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Azért mert valami olcsó,nem biztos,hogy rossz
2023. okt. 31. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Utolsó válaszoló igazad van. Minden hasonló termék jó

Mit vettél kérdező?

2023. nov. 11. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!