Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babaszoba, gyerekszoba » Hol lehet jó minőségű törölköz...

Hol lehet jó minőségű törölközőt, köntöst venni 2-3 éves gyereknek? Ami nem szöszöl, nem durva, nem használódik el hamar és nem csiricsáré?

Figyelt kérdés

jan. 4. 20:17
 1/7 anonim ***** válasza:
68%
Torulkozobol az ikeasra szavazok, nagyon puhak.
jan. 4. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
54%
Lidl
jan. 4. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Én múltkor Auchanban láttam egyszerű, egyszínű köntösöket több színben, azok nagyon jónak tűntek, vállalható is volt az ára, de az szőrös háziköntös volt, nem frottír.
jan. 4. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Az ár az lényegtelen igazából, a minőség a kérdés inkább.


Ikeás van, nekem az nem jött be, túl kemény hiába szárítógépben szárítom.

jan. 4. 21:20
 5/7 anonim ***** válasza:

Nekünk jysk-ben vett törülközőink vannak, puhák, mikor kiveszem a szárítógépből. Ott gyerekmintással ennyire jó tapasztalatom mondjuk nem volt, egyszínűeket viszont nagyon szeretem.


Köntöst mi Tescoban vettünk nekik, plüss, puha stb, ők pizsamára veszik fel, nem fürdés utáni szárításra használják így azt nem tudom ezt a célt jól ellátja-e.

jan. 4. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Nekünk Sinsay-ből van tök puha, nem szöszöl. De nem mostanában vettem.
jan. 4. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Én a kínaiban vettem puha törülközőt. Először csak utazáshoz, edzéshez. De a sokadik mosás után is puha maradt, így jó 1 évvel később feltankoltam belőle. Pedig nem számítógépben szárítóm.
jan. 4. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!