Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babaszoba, gyerekszoba » Anyukák! Aki bölcsőt vagy...

Anyukák! Aki bölcsőt vagy fonott mózeskosarat használt, hogy tetszett? Praktikus volt? Hány hónapos korig tudtátok használni?

Figyelt kérdés

jan. 23. 20:28
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%

Születéstől kb. 2-3 hétig. Akkor az volt, nem volt más lehetőség.

Babakocsi, kiságy.

Felnőttünk így is.

jan. 23. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 babyboom567 ***** válasza:
74%
Bölcső volt, és ez volt a legfeleslegesebb dolog amit használni próbáltunk. Kb 2 hétig tudtunk használni,és a légzésfigyelőt nem is lehetett beletenni.Szerencsére kaptuk(kölcsön),szóval nem vágtam eret magamon,hogy feleslegesen vettem ilyen hülyeséget.
jan. 23. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
nekünk a bölcső nagyon jól jött, ide tudtam tenni benne magam mellé (az ágy mellé), le lehetett fixálni, simán aludt benne az első hetekben
jan. 23. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%

Bölcső volt. Eleinte a hálóban aludt benne, a 140x70-es kiságy nem fért be. Majdnem 2 hónapig használtuk, utána beakadt a rácsba állandóan és a saját szobájába került kiságyba. Na innentől nappal pár hónapig csak babakocsiban tudtuk elaltatni a hálónkban, este meg kínlódtunk a kiságyban, de miután este elaludt, már jól aludt benne, viszont nappal nem így nem is erőltettük nappalra.

Végül a mózest is kinőtte meg négykézláb volt és nem altattuk benne többet, de ekkor már elfogadta a kiságyat.


Egyébként 2 hónapos koráig evett meg aludt, amíg a bölcső volt. Könnyű volt elaltatni is hintáztatással. Én szerettem. Hogy mi lett volna ha rögtön kiságyban alszik azt nem tudom már meg sose.

jan. 23. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Nekünk bölcső volt. 4-5 hónapos korában is aludt meg benne nappal. Mi szerettük nagyon. Aztán amikor a 3 alvásrol 2 alvásra állt akkor már nem szeretett benne lenni. Akkor el is hagytuk.
jan. 23. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Olyan fonott mózeskosaram volt, amelyet egy görgethető talpra tudtam tenni. A gyerekek kb. 3 hónapos koráig tudtam használni.


Amúgy szerettem, mert a kiságy a szobában volt ugyebár, de a konyha-nappaliban kint tudtam altatni őket újszülöttként a mózesben, vagy csak szimplàn abban feküdtek.

jan. 23. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:

Köszönöm mindenkinek a választ!

Aki csak néhány hétig használta az miért?

Tudtommal 90x40-es s fekvő felületük, így hónapokig kilehet használni, nem?!

jan. 23. 22:40
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
3 vagyok, én azért nem használtam tovább, mert addigra már stabilan végigaludta az éjszakát (igen, tudom, ezért mindig utálni szoktak :D ), és nem akartam, hogy utána ne tudjam a kiságyba tenni, illetve a fixálása is utólagosan megoldott volt és féltem, hogy egyszer kiakad és elgurul benne :D
jan. 23. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:

Haha:D

Hát ez van, valakinek ez valakinek az adatik.:D

Nekem kisfiam sokáig nem aludta át az éjszakát, eleinte 7x kelt. Most 2,5 éves, de 1x felkel inni, szerencsére alszik is vissza.

Egy ágyban alszunk, de nem akarom majd a kistesót olyan picinek közénk tenni, nehogy báttyus összerúgja szegényt :D

Ezt meg praktikusnak találom, bár én hagyományos régimódi bölcsőt szeretnék.

jan. 23. 23:59
 10/11 babyboom567 ***** válasza:
igen 90x40 cm, de pl egy 4 kilós újszöttnek már rögtön átéri a karja az a 40 centi szélességet ha csapkod.Nekünk nagyon zavarta,ha hozzáért.
jan. 24. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!