Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babaszoba, gyerekszoba » Milyen játékokat érdemes...

Milyen játékokat érdemes elsőnek beszerezni?

Figyelt kérdés

Tudom, nagyon sok minden érdekesebb a játékoknál, de érdekelne, akinek van már tapasztalata, hogy mire nyitnak úgy elsőkörben a babák? Amire azt mondjátok, hogy ez tényleg nem volt hülyeség.

Ami a rágóka, csörgő után jön.


jan. 26. 15:24
 1/8 anonim ***** válasza:
87%
A kedvenc az o ball labda volt, rácsos, meg tudja fogni és a csörgő előtt jó még a kontrasztos képek.
jan. 26. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Petpalack félig vizzel mindent vitt 6 hónapos koráig.
jan. 26. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Amit nalunk tenyleg elsonek szeretett es lekototte, az egy pluss labda volt, ami a babatornaztatora volt felakasztva ugy, hogy azt ket kezzel meg tudja fogni.

Termeszetesen argus szemekkel figyeltem a zsinor miatt, nehogy magara tekerje, de imadta haton es hason fekve is utogetni, elkapni, a labaval rugdosni. 30-40 percre lekototte, 4 honapos volt akkor.Azota persze mar nincs el ennyit egyedul, valtoznak az idok…😂


Egyebkent az ures popsitorlo csomagolas es muanyag uveg a mai napig mindent visz, most 9 hos.

De amiota kuszik, meg ez a jatek a kedvence, mert csorog, zorog, ha megloki,gurul:

[link]

Szerintem egyebkent emiatt tanult meg anno kuszni, nagyon motivalt volt, hogy elerje :D

jan. 26. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Nálunk víz helyett rizs volt benne. Gurigatta az ágyon, zörgött, gurult, a kupakot lehetett ràgni, ha anya nem figyelt...


Egyébként a játszószőnyeg. Keze ügyében mindenféle lógós csörgős, forgós dologgal, tükör, volt, hogy 5-10 oercig is elnézegette a grimaszolást.

jan. 26. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

A címkekendő is nagy kedvenc volt nálunk. Természetesen csak a pet-palack után :-)


És a bimbammoló keljfeljancsi. Konkrétan egy ilyen: [link]


Ez ugyan csörgő meg rágóka valamennyire, de nálunk sokáig kedvenc volt:

[link]

Mivel folyton ezzel játszott, folyton szét volt hagyva, és rendszeresen eltört, mert ráléptem, így már mindenféle színkombinációt begyűjtöttünk belőle.


Az o-ball labda az enyémnek annyira nem jött be, ezt viszont kedvelte:

[link]

Ezt is többféle színkombinációban kapni.



Én a játszószőnyeget inkább csak nagyon ritkán vettem elő, mert így is elég későn kezdett forogni a fiam. Inkább vízszintes irányban próbáltam motiválni a mozgásra.

jan. 26. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
37%

8 hetes a babám, még nem tud fogni, szóval amiket eddig írtak azokkal egyelőre semmire se mennék.


Először a kontrasztos könyvek keltették fel az érdeklődését, azokat már pár naposan nézegette ha mellé tettem. Kontrasztos plüssök (pl panda maci, tigris ami csíkos)


Játszó szőnyeg, kiságyforgó, rácsra tehető "activity spirál", ezeken a lógó mütyürüket már ahogy kapálózik véletlenül megüti és tetszik neki ahogy mozognak.

Csörgő önmagában ha én rázom nem izgatja túlzottan, ránéz, de nem köti le.


Az első 2 hónapban ennyi ami használható.

jan. 26. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Nálunk is a "lyukas" labda. Meg ilyen plüss csörgő könyv féle, nem tudom mi a neve, de azt hónapokig imádta.

Nagyon babafüggő amúgy.

jan. 26. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat, hasznosak :)

4 hónapos múlt a baba.


A kiságy feletti forgót nagyon szereti, az adamo hintátján is van, csak az nem zenél-forog, de mindig nyúl érte.

A játszószőnyeg egyáltalán nem köti le, egyszerűen nem szereti, pedig van kétféle is.

A rezgő pihenőszéken szintén van játék, annak mindig magyaráz:)


A kontrasztos képes leporelló nagyon bejött neki 2-3 hónapos korában sláger is volt, a kiságyban is, meg amikor tanult hasalni… de az már nem érdekli. Van még ilyen plüss labda meg figura is, de nem sláger.


Oballt tervezek venni, de csörgőset szeretnék és eddig nem jártam sikerrel, lehet rendelni kell.

Most a mindent szájbaakarok venni korszak van:D

jan. 27. 11:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!