Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babaszoba, gyerekszoba » Ringatható kisàgyat van...

Ringatható kisàgyat van értelme vásárolni?

Figyelt kérdés

[link]


Errefelé, ahol mi élünk, szinte minden kiságy ringatható funkcióval kapható, amit lehet blokkolni, ha nem használjuk.


Valaki használta ezt a fajtát? Bevált? Igényelte a baba?

Vagy a sima jobb?


Köszönöm, ha megosztjátok a tapasztalataitokat.


febr. 4. 08:04
 1/8 anonim ***** válasza:
21%

Minek?

Az anyát nem lehet helyettesíteni, az ölelést, hangját, illatát…


Anya elringat, az ágynyugalom meg elengedhetetlenül fontos.

febr. 4. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
92%
Gyerek függő, hogy szereti e, vagy sem. Ha blokkolhato a mozgás, akkor simán vennék ilyet. Ha nem szereti a gyerek a ringatast, akkor nem csinálod. Ennyi.
febr. 4. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Az egyik gyerekem nagyon szerette a másik meg nem. A bölcső elég régi találmány nem véletlenül használták.
febr. 4. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Ha lehet fixálni is miért ne. Ha nem tetszik neki nem ringatod vele. Régen erre használták a bölcsőt, annó még nekem is volt. Anyám mindig emlegeti, hogy én milyen jókat aludtam bölcsőben, kaptunk egyet tőlük amikor a lányom született. Na, ő utálta 🤷🏼‍♀️ párszor próbáltuk csak, de nem tetszett neki. Sokan adamo (remélem jól írtam) hintában ringatják most a gyereket. A funkció mindegyiknek ugyan az, álomba ringatja, vagy ha nyöszörög akkor elkezdik ringatni és megnyugszik (már amelyik szereti).
febr. 4. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Szia! Szerintem van! En nagyon megbantam, hogy nem ringathatot vettunk, mert a kisfiam pl imadta volna. A mai napig nem tudom arra ravenni, hogy nappal a kisagyban aludjon, csak es kizarolag hinta vagy babakocsi, ahol alszik.

Este azert mar le lehet tenni az agyba, de kezben sokat kell ringatni a mai napig (10hos).

Ugy vagyok vele, ha mar eddig kibirtuk, nem veszek uj kisagyat, de ha lesz valaha masodik, o mar tutira ilyet fog kapni.

Es az is nagyon szuper, ha a kisagynak le lehet huzni az elejet, ahogy a videoban is van, konnyebb ugy betenni a babat, foleg, ha mar a legalacsonyabb allasban van az agy. Sajnos terhesen en ezekbe nem gondoltam bele, pedig nagyon hasznos funkcio, foleg, ha alacsony az ember es szinte beesik a kisagyba, mire leteszi a gyereket.

Mint en🤣

febr. 4. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Nekem olyan gyerek jutott, akinek kisagyat se volt erdemes venni, mert amint a feje a matracot erte, mar ebredt is. Maradt az egyutt alvas a nagy agyban. A masodiknal mar ossze se szereltuk, azonnal jott mellem.

Szoval sztem ez attol fugg, h milyen babat kapsz…

Amugy off topic, de gyakran elgondolkodok azon, h aki a kisagyat, es a bolcsot kitalalta, annak vagy nem voltak gyerekei, vagy csak olyan jo alvo gyerekei voltak, akiket le lehetett tenni ebredes nelkul. Amikor csak az elso, letehetetlen gyerekem volt meg, az elso opciot tartottam realisnak. Viszont a masodik, most 6 hetes gyerekem (egyelore) leteheto, ugyh mostmar elhiszem h letezik ilyen is :D

febr. 4. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
#6: a ringatható kiságynak és a bölcsőneknpont az a lényege, hogy ébren tesd be a babát és ott ringasd álomba, így nem kell alvó babát letenni. Sokkal egyszerűbb, és nincs amint az ágybe teazem kipattan a szeme.
febr. 5. 03:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

6-os, de ha tudtad volna ringatni a kisagyban, lehet elaludt volna 😊

Ezt igy mar sose tudod meg.

febr. 5. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!