Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babaszoba, gyerekszoba » Mi a különbség a drágább és...

Mi a különbség a drágább és olcsóbb kókuszmatracok között?

Figyelt kérdés

Mama Kiddiesen, Babaszafarin 12 000 Ft

Brendonon 28 000 Ft

matrac.hu-n 25 000 Ft-tól indul huzattól függően.


Mi lehet a különbség?


febr. 16. 08:41
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
A két kókuszrost lap közötti töltet lehet más, a huzat anyaga lehet más, a mintája, a márkák ára lehet más, illetve a drágább minden bizonnyal boldogabb kókuszok rostjából készült. :D Érezhető különbség nincs. De az összes kókuszmatrac olyan kemény, mintha a padlóra térítenél egy pokrócot, nekem semelyik gyerekem nem volt hajlandó aludni rajta.
febr. 16. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Én sem ajánlom a kókuszmatracot, bár tudom nem ez volt a kérdés.

Viszont igen, a különbségek azok, amiket az első írt.

febr. 16. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Közben olvasgattam és egy hideghabos matrac valószínűleg tényleg jobb választás lenne.

Rokon ajánlotta a kókuszt, rendelni akartam, de az lesz a legjobb, ha elmegyünk egy bababoltba és ott személyesen megnézzük a matracokat.

febr. 16. 09:58
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Mi megszívtuk a kókuszmatraccal, büdös dohos volt... Zuhanyoztattuk is (olvastuk, hogy lehet), kiszárítottuk, ugyanolyan szar lett, csak még deformálódott is... Aztán inkább hideghabot vettem, fele annyiba került, teljesen jó.
febr. 16. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Meg amúgy az is gond a kókusszal, hogy a szellőzés miatt nem ajánlott vele a matracvédő. Anélkül meg belemegy a baba bukása, akármi, és azért lesz büdös.
febr. 16. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Ez is olyan szerintem, hogy gyereke válogatja. Nekünk például csak azon hajlandó aludni és nem büdös. Se a kanapén se a mi ágyunkon nem alszik el más fajta matracokon. A kiságyhoz hideghabosat vettünk azon se aludt adhattam el.

Én amit vettem kb 10 ezer volt fél éve.

febr. 16. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Csatlakozom, utálta a kókuszt és nem tudott rajta aludni, nagyon hamar lecseréltük.
febr. 16. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!