Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babaszoba, gyerekszoba » Olyan kérdéssel fordulok...

Olyan kérdéssel fordulok hozzátok, hogy szerintetek a kiságyba milyen matracot vegyünk? Kókuszmatracot (amit én nagyon keménynek tartok) vagy olyant aminek az egyik fele kókusz a másik sima szivacs?

Figyelt kérdés

2013. júl. 8. 16:33
 1/8 anonim ***** válasza:
Nekünk a hálószobai ágyunkban van fele kókusz fele szivacs matracunk, de a kókuszt imádjuk, azon alszunk. Először tapintásra keménynek tűnt, egy éjszakára kipróbáltuk, hogy mégis milyen, és azóta eszünk ágában sincs megfordítani. Nagyon jót lehet rajta aludni. A kisbabákat nem ismerem, az igényeiket sem, az elsőt várjuk és ennek még nem olvastam utána, de valahogy fel sem merült bennem, hogy ne kókusz legyen, annyira szeretjük mi.
2013. júl. 8. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Nekünk kókusz van, 13 hónapos a fiam, az első naptól nagyon jókat alszik rajta. Nem olyan kemény az.
2013. júl. 8. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Nálunk szivacsmatrac van a kiságyban, decubitus matrac, és teljesen jó.
2013. júl. 8. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Nem minden kókusz kemény. Mi először örököltünk egyet, az nagyon kemény volt, mint egy priccs. Ráadásul valami méregdrága volt.

Tapasztalat híján én azt hittem, hogy mindegyik ilyen, aztán vettünk egy másikat, és az jóval puhább volt.

Én teljes kókusz vennék, mert azt tisztítani is könnyebb egy esetleges balesetnél, jobban kiszárad, szóval higiénikusabb is szerintem.

2013. júl. 8. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Ahogy az előző írja, nem minden kókusz kemény. Mi is megfogdostunk párfélét a bababoltban, végül a puhábbat választottuk, még így is keményebb azért, mint egy szivacsmatrac és ezt a fajtát lehet mosni is.
2013. júl. 8. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
Ha kókuszt veszel ügyelj arra hogy latexált legyen(már ritka éa becsaphatnak) akkor nem dohosodik,valóban nem mindegyik kemény.Ha szivacsot akkor nagysűrűségű hideghabot az elég kemény a babának,de mégsem nagyon.Nekünk mindkettő volt és az utóbbi vált be.
2013. júl. 9. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
A kisfiam kókuszmatracon alszik, nem volt gond vele. Szerintem a gyerekek nem érzik keménynek.
2013. júl. 17. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Nem jó!

Mo-n felkapták mert alapvetően sokkal olcsóbb, mint egy jó rugósmatrac ami akár 100 ezer is lehet. 30 ezerért már nagyon jó, 140-70-es kiságyba való rugósmatracokat lehet kapni.

Külföldön szinte tök ismeretlen, ott utálják is...

De mivel ott magasabb a jövedelem, megengedhetik maguknak a viszonylag drágábbat.

Azonkívül gondold el, ahogy a gyerek gerince fejlődik némileg több kell neki, mint a rost alátámasztás, ahogy forgolódik, jobb neki egy ugyanolyan matrac amit a felnőttek is használnak.

Csak az ugye drága...

Mo-n nagyon megy a reklámja de őszintén soha nem venném meg!


[link]

2015. ápr. 28. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!