Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babaszoba, gyerekszoba » Pelenkázó mekkora legyen?...

Pelenkázó mekkora legyen? Nektek mekkora van?

Figyelt kérdés

Házilag csinálom,mivel asztalos vagyok.Viszont nincs tapasztalatom(első babánkat várjuk)hogy mekkora,milyen széles(cm) és milyen hosszú legyen(cm),hogy kényelmesen elférjen a kicsi,de ne is legyen nagyon széles.

Két kis szekrény között lesz majd elvileg.

Köszönöm!



2014. jan. 26. 13:49
 1/5 anonim ***** válasza:

Menj el egy bababoltba, s ott amelyik tetszik, annak vedd le a méreteit.

De 1méter *1 mèteres minimum legyen a tetee amin a babát pelenkázzátok, s kb. 120 magas.

2014. jan. 26. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Igazad van,köszönöm.

Lemérni persze le tudom,csak érdekelne,hogy kinek mekkora vált be?

Azért felpontoztam,mert ebben a formában nem jutott eszembe. :-)

2014. jan. 26. 18:09
 3/5 anonim ***** válasza:

Szerintem is legalább 1m magasnak kellene lennie, de a legtöbb amit találok, 80-85cm magas... (az meg sztem alacsony...)

Amúgy a magasság függ a feleséged magasságától is, nekem centisen az 1m lenne a kényelmes

2014. jan. 28. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm második neked is!
2014. jan. 28. 17:52
 5/5 anonim ***** válasza:

Egyetertek, a feleseged magassagatol fugg, hogy pont kezre essen, ne kelljen eloregornyednie picit sem. En magas vagyok, mi egy komodot alakitattunk at es tenyleg tul alacsony a sztenderd meret.

A felulete attol fugg, a pelenkazon fogod-e tartani a pelenkazashoz szukseges kellekeket vagy van mellette kzmagassagban egy nyitott polc pl, amire kirakjatok. Ha van, akkor eleg akkora feluletu pelenkazo, amekkora puha pelenkazofeltetet raraktok (tobb meretben kaphatok, altalaban 70-80 cm mely es 80-90 szelesek. Ha az elol levo cuccok is a pelenkazon lesznek, akkor erdemes kb 15-20 cm-vel szelesebbre venni, es ket fachosra csinalni (szoval legyen par centi elvalaszto tamfal, hogy a pelenkazofeltet ne csuszkaljon el.)

Amugy, ha megoldhato inkabb olyan helyen legyenek a cuccok, amit a gyerek nem er el, mert egy ido utan kozelharc lesz, hogy ne ramoljon es szedjen szet mindent, amig pelenkazzatok :)

2014. jan. 30. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!