Van itt olyan akinek nem kiságyban, hanem pl matracon alszik fél évnél idősebb babája?

Figyelt kérdés
Kicsinek bizonyul a 60x120as kiságy, forog ide-oda, lehet nem tud kényelmesen elhelyezkedni, azért nem nyugodt az alvása.
2015. aug. 29. 13:28
 1/10 anonim ***** válasza:
Biztos, hogy nem tenném sima matracra, most kezd majd mászni!
2015. aug. 29. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 Wiky93 ***** válasza:
Sima matracon altatni egy ilyen korú babát? Hűű.. Hát a lányom is össze vissza forog, helyezkedik még is elvan/elfér a kiságyban! Leesne arról a matracról!
2015. aug. 29. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Tapasztalatokat várok, már nem tudok mit kitalálni, hogy jó legyen neki. Az ágyunkon nappal olyan jókat alszik, éjszaka meg arra ébred, hogy keresztben a kiságyban, vagy fent a támlánál.
2015. aug. 29. 13:44
 4/10 anonim ***** válasza:

egy idő múlva kitanulják a kiságyat, én babám összevissza pakolgatja a rácsokon a lábát, meg a rács segítségével húzza fel magát ülésbe, piciként a rácson levő kátékkal zörgött, ha nagyon boldog volt, akkor nagyon erősen rázta :),nem kell sok idő és rájön hogy ez nem rossz dolog :)


(igaz néha beszorul a lába és ki kell venni, de még mindig biztonságosabb, mint a földön matrac, amiből ha már mászik pl folyamatosan leesne, v átesne a leesésgátlón)

2015. aug. 29. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Minden baba ezt csinàlja. Majd megtanul aludni.
2015. aug. 29. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
*játékkal
2015. aug. 29. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Nekünk is mindenki azt mondta h majd megtanulja hol a határ... Hát nem... 10 hónapos volt mikor meguntuk és mindannyian leköltöztünk egy nagy matracra vagyis köztünk alszik. Nálunk borzasztó volt mert ha egyszer felkelt arra h nem tud tovább fordulni vagy beakadt a lába akkor felkelt és kb 2 óra volt mire felkelt...

Most 1.5 éves.

Nemsoká költözünk az ikeában találtam neki megfelelő ágyat... 140x200as na ezen majd forgolódhat, majd teszünk rá neki leesésgátlót... Tudom majd mindenki leszól de ha ez kell ahhoz h elférjen és végig aludj az éjszakát akkor kap nagy ágyat... Amúgy nappal mikor egyedül alszik a matracon akkor is bejárja teljesen, éjszaka is sokszor nekünk jön.

2015. aug. 29. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
*2 óra volt mire visszaaludt.
2015. aug. 29. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Ja és azért azaz ágy mert nagyon alacsony nem tud róla nagyot esni a nagy játék közben.
2015. aug. 29. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Esetleg járóka? A miénk 1x1 méteres,ilyenben esetleg van elég hely a forgáshoz. :) Talán szivacsot is lehet bele vágatni,h kényelmes legyen. Én is gondolkodtam rajta,h kicserélem a kiságyat a járókára éppen emiatt,de aztán elmúlt ez a korszak a lányomnál (most volt 1 éves).
2015. aug. 29. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!