Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babaszoba, gyerekszoba » Van arra aranyszabály, hogy a...

Van arra aranyszabály, hogy a kombi kiságyba, ami jobb oldali pelenkázós, hogyan feküdjön benne a baba? Lábának kell a pelenkázó fele lennie vagy lehet a feje is ott? Baldachin nincs az ágyon?

Figyelt kérdés
2019. jan. 23. 06:12
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

A baldachin cuki, de felesleges és veszélyes kiegészítő.

Az hogy merre fekszik a baba, tök mindegy... Ahogy jólesik neki :)

2019. jan. 23. 06:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Nekunk is jobb oldali a pelenkazos resz. Teljesen mindegy hogy hogyan fekteted es a baldachin folosleges kiegeszito, en nem vettem ra regen sem es most sem fogok
2019. jan. 23. 06:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
69%

Teljesen mindegy.

Mi pl eleinte idonkent oldalt csereltunk, mert az egyik oldalon a fal volt, de a pici rendszerint kifele nezett csak, igy mindig jobbra fordulva forditotta a fejet es ugy is maradt alvashoz. Szoval amikor az agy masik vegebe raktuk, akkor mar balra kellett nezelodnie es ugy is aludt.

(Amugy az ajanlas csak annyi, hogy a baba laba keruljon az agy vegehez, mert ha betakarod, akkor sem tud becsuszni a takaro ala, hiszen az agy megakadalyozza, hogy lecsusszon. Igy: [link]

De hogy az agy melyik vegehez rakod, az mindegy.)

2019. jan. 23. 06:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Ahogy neked kényelmes kivenni, berakni, majd kitapasztalod. Az én lányom körbe járja az egész kiságyat álmában, sohasem kel úgy fel, ahogy lerakom. Nekem amúgy jobb oldalon van a pelenkázó, és úgy rakom be, hogy a lába van a komód felé, de nint írtam nem marad így.
2019. jan. 23. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Nekünk védőnő és konduktor is azt javasolta, hogy időnként fordítsunk az irányon, tehát ha egy ideig a pelenkázó felé van a lába, akkor utána egy ideig a feje legyen arra, hogy ne csak egyik irányból érkezzen az inger, mert tényéeg hajlamos lehet a baba arra, hogy akkor csak arra fordítja a fejét.
2019. jan. 23. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
39%
A baldachin teljesen felesleges, az meg hogy hogy fekszik benne teljesem mindegy! Ahogyan éppen kézre esik berakni
2019. jan. 23. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!