Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Betegségek, oltások » Valaki ismeri a flamborin...

Valaki ismeri a flamborin cseppet? Írnárok róla vélemémyt?

Figyelt kérdés
Kisfiam tegnap belázasodott, köhög, fájdalmasan pisil.Me elvitte párom az ügyeletre (én nem mentem mert kismama vagyok) .Az orvos megvizsgálta de azt mondta nem lát semmit, nem piros a torka, tiszta a tüdő stb.Nem is írt fel semmi mást csak ezt a flamborin nevü cseppet.Párom nem kérdezett semmit erről a gyógyszerről, eljött.Itthon nézem az interneten és úgy láom hogy ez egy láz és fájdalomcsillapító csepp.Viszont panadol és nurofen szirupunk is van itthon, feleslegesnek tartanék mégegy láz és fájdalomcsillapítót.Érdeklődnék,hogy esetleg ez a csepp erősebb lehet mint az itthon lévő szirupok, vagy van esetleg gyulladáscsökkentő hatása is, mert ha igen akkor természetesen kiváltjuk.

2019. okt. 5. 11:18
 1/6 anonim ***** válasza:
Nekünk akkor javasolja a doktornő, ha semmi más nem segít a fájdalomcsillapítók közül.
2019. okt. 5. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Algopyrin, csak csepp formában.
2019. okt. 5. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Vérpiros lesz tőle a pisi,ne ijedj meg,gyorsan leviszi a lázat.
2019. okt. 5. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Nagyon jó készítmény, de keserű, a nagyfiamnak csak teába tudtam rakni ugy,hogy ne érezze az ízét.
2019. okt. 5. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Nekünk magas, makacs lázra ajánlotta a doki, üdítőbe, teába csepegtesd.

Jobbulást

2019. okt. 5. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Legjobb
2019. okt. 6. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!