Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Betegségek, oltások » A kislányom elkezdett ma...

A kislányom elkezdett ma délután arra panaszkodni, hogy fáj a hónalja. Kitapintottam de nincs ott semmi. Mitől lehet?

Figyelt kérdés
Múltkor a lábát mondta, hogy fáj de ugyan úgy ugrált. Most amikor megnéztem a hónalját nem találtam ott csomót nevetett is egy kicsit mert csikizte. Holnap elviszem az orvoshoz.
2019. nov. 14. 19:26
 1/7 anonim ***** válasza:
lehet influenzás
2019. nov. 14. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Én meg egyből a legrosszabbat képzelem be magamnak sajnos. 😑😫
2019. nov. 14. 19:40
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Nyirokcsomó duzzanat lehet olyan pici, hogy nem tapinthatò. Az telhesen normàlis is lehet, az immunrendszer működèsenek a resze. Lehet, hogy a ciklusa nemsokàra beindul, es van akinek melle feszül van akinek meg a hònalji nyirokcsomoja faj par napig. Lehet , hogy izmot, inat hùzott meg. A laba lehet növekedèsi fajdalom. Ha sokszor faj neki sik helyen, akkor viszont erdemes utànajarni az okoknak, 2 alkalom utan szerintem nincs mèg okod aggòdni.
2019. nov. 14. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
5 éves kislány és elég sokat szokott lógni kapaszkodó játékokon lehet csak meghúzta de én azért elviszem dokohoz.
2019. nov. 14. 20:49
 5/7 A kérdező kommentje:

*dokihoz

A lábát csak két alkalommal mondta de elmúlt neki

2019. nov. 14. 20:49
 6/7 anonim ***** válasza:
Szerintem meg növekedési fájdalom. Nekem 6 éves lányom van, ő is szokta mondani,hogy fáj a válla, vagy a bokája,térde, aztán ugyan úgy ugrál,mintha nem 2 perce mondta volna,hogy fáj neki.
2019. nov. 14. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Igen, nekünknis ez van de engem nem hagy nyugodni inkább elviszem.
2019. nov. 15. 08:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!