Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Betegségek, oltások » Alacsony növésű lesz a fiam,...

Alacsony növésű lesz a fiam, ha mi 170 és 150 “magasak” vagyunk?

Figyelt kérdés

Én 170

Feleségem 150


Az ő családja:

Anyós 153

Após 170

Nagymama1: 155

Nagymama2: 160

Nagypapa1: 175

Nagypapa2: 195

Lánytestver: 155


Az én családom:

Anya 170

Apa 190

Mama1 151

Mama2 170

Papa1 175

Papa2 190

Fiútestvér 185


Ezek alapján vajon milyen magas lehet majd a fiam? Nagyon félek, hogy benne van a pakliban az Anyja 15X cm magassága. Azt se szeretném ha a kettőnk átlagaként 160 centis lenne. Sajnos az én alacsonyságommal megtapasztaltam minden negatívumot a nők terén (egy visszautasítási indokot kaptam mindig, hogy alacsony vagyok) és munka terén is (a legjobb vagyok a szakmámban, de főnöknek mindig 180-200 magas férfiakat neveznek ki, mert állítólag ők sugároznak vezetői megjelenést). Bár mindig az Anyámhoz hasonló vagy magasabb nők tetszettek, de alacsonyat kellett keresnek aki szóba áll velem.

Vajon mi vár a fiamra? Létezik valami kezelés amivel biztosan magas lesz? Hallottam egy focistáról aki töpszli volt a kortársaihoz képest de kapott egy biztonságos, legális szert az orvosoktól és 10-15 centit nőt.

Van valami tapasztalat ezzel kapcsolatban?


2020. jan. 30. 08:30
1 2
 11/13 A kérdező kommentje:
Nem foglalkozom a Norbival, a saját véleményemet írom ahogy eddig is tettem.
2020. jan. 30. 16:36
 12/13 anonim ***** válasza:
100%
Persze 🙂 először a magasság a probléma, aztán kiderül hogy apuka victoria's secret angyalokra veri otthon, aztán a túlsúlyos nők🙂 unalmas életed lehet🙂 egyébként lehet hormonnal tömni a gyereket HA indokolt és valóban kis növésű, de csak egy bizonyos életkorig. És fontos hogy egészségesen táplálkozzon, sokat aludjon és sportoljon. Az sem árt ha nem cigiztek mellette és ő sem szokik rá. Akkor hamar lenézhet rád🙂
2020. jan. 30. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy azért nem kellettél a nőknek ,mert egy nárcisztikus gyökér vagy ? Persze mi itt csak tippelgetünk.. NYILVÁN a magasságod az oka :D
2020. febr. 7. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!