Mi lehet ez a termék?

Figyelt kérdés
Érdeklődnék, hátha valaki emlékszik rá!? 2010-14 kiadású női magazinokban előszeretettel reklámoztak egy német gyártású eszközt, amely olyan volt kinézetre, mint a sópipa, de ezt fújni kellett. Működési elve: rezgéseket kelt a felső légútban, a másik fajta az alsó légútban és így oldja a váladékot. Szerintetek, hogy találhatnám meg ezt a terméket? Nem tudom, mi a neve. Már akkoriban olyan 20-22 ezer Ft körüli ára volt. Barátnőm kisfia fülgyulladásban szenved és gyakran van ilyen típusú betegsége. Úgy emlékszem, hogy ez az eszköz pont ilyen betegségekre lehet hasznos. Valaki használt már ilyet? Tudnátok abban segíteni, hogy hol lehet jelenleg ilyet beszerezni?

2020. okt. 30. 16:48
 1/2 anonim ***** válasza:

[link]

Ezt találtam

2020. okt. 30. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm a gyors választ és segítséget kedves ismeretlen. Ez az, amire emlékeztem az újságból, de ahogy keresgettem, utanaolvastam, hasonló hatású az úgynevezett golyós pipa is. Ez utóbbit gyógyászati boltok is forgalmazzák, de meg fogom kérdezni ez a német változatot is. Mindenesetre nagyon jo, hogy segítettél, ha boltban érdeklődöm majd, nagyjából azért tudjam, hogy mit keresek. Még egyszer köszönöm szépen az infót. További szép napot!
2020. okt. 31. 18:47

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!